دایره المعارف امامزادگان به صورت اينترنتي منتشر مي شود

طبق هماهنگی های انجام شده قرار است به محض عرضه و رونمایی جلد نخست دایره المعارف امامزادگان مابقی مجلدات آن نیز در پايگاه اطلاع رساني سازمان اوقاف و امورخیریه به نشانی www.awqaf.ir عرضه شود.معاون بقاع متبرکه و امامزادگان سازمان اوقاف و امور خیریه، تصریح کرد: پایگاه اطلاع رسانی راسخون به نشانی www.rasekhoon.net نیز دیگر پايگاهي است که همزمان با رونمایی جلد نخست دایره المعارف امامزادگان، سایر مجلدات آن را در اختيار عموم قرار مي دهد...
يکشنبه، 22 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
دایره المعارف امامزادگان به صورت اينترنتي منتشر مي شود

 معاون بقاع و امامزادگان سازمان اوقاف از انتشار نسخه اينترنتي دايره المعارف امامزادگان بعد از رونمايي جلد نخست آن در آينده نزديك خبر داد.
 
حجت‌الاسلام محمد غلامی، معاون بقاع متبرکه و امامزادگان سازمان اوقاف و امور خیریه پيرامون زمان مشخص شده برای ارائه دایره المعارف امامزادگان و عرضه آن در سطح جامعه گفت: جلد نخست این دایره المعارف در حال حاضر مراحل اداری را برای دریافت مجوزهای چاپ طی می کند بنابر اين نمي توان زمان دقيقي را براي چاپ آن اعلام كرد.
 
وی اظهار داشت: طبق هماهنگی های انجام شده قرار است به محض عرضه و رونمایی جلد نخست دایره المعارف امامزادگان مابقی مجلدات آن نیز در پايگاه اطلاع رساني سازمان اوقاف و امورخیریه به نشانی www.awqaf.ir عرضه شود.
 
معاون بقاع متبرکه و امامزادگان سازمان اوقاف و امور خیریه، تصریح کرد: پایگاه اطلاع رسانی راسخون به نشانی www.rasekhoon.netنیز دیگر پايگاهي است که همزمان با رونمایی جلد نخست دایره المعارف امامزادگان، سایر مجلدات آن را در اختيار عموم قرار مي دهد.
 
گفتني است، دایره ‌المعارف امامزادگان در 17 جلد 700 صفحه اي تدوین شده که از جمله ویژگی های بارز آن می توان به بیان و ترسیم فضای جغرافیایی و کالبدی امامزاده‌ها اشاره کرد.
 
/1001/


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.