بركناري شهردار اردبيل شايعه است

با توجه به وزارت برادر اكبر نيكزاد در مسكن و شهرسازي شايعات مختلفي در سطح شهر به گوش مي‌رسد اما مردم بدانند شوراي شهر در حفظ شهردار تمام همت خود را به كار گرفته است. شاكر با بيان اينكه راه يافتن علي نيكزاد به وزارت مسكن مايه خرسندي هر شهروند اردبيلي است گفت: ما نيز از اين امر خوشحال هستيم و معتقديم اين مدت خدمتگزاري فرصت طلايي است تا از اين طريق بتوانيم بخشي از مشكلات شهري خود را حل و فصل كنيم. ..
يکشنبه، 22 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
بركناري شهردار اردبيل شايعه است
 فارس: سخنگوي شوراي اسلامي شهر اردبيل گفت: بركناري يا استعفاي شهردار اردبيل از سمت خود شايعه است.
 
سالار شاكر امروز اظهار داشت: شهردار اردبيل با تمام توان و در راستاي برنامه‌ريزي‌هاي انجام گرفته در حال انجام مسئوليت است و شورا نيز قصد ندارد شهردار را تا پايان دوره سوم شورا تغيير دهد.
وي در مورد احتمال انتقال شهردار اردبيل به مركز كشور و نيز احتمال استعفاي او از اين سمت گفت: با توجه به وزارت برادر اكبر نيكزاد در مسكن و شهرسازي شايعات مختلفي در سطح شهر به گوش مي‌رسد اما مردم بدانند شوراي شهر در حفظ شهردار تمام همت خود را به كار گرفته است.
شاكر با بيان اينكه راه يافتن علي نيكزاد به وزارت مسكن مايه خرسندي هر شهروند اردبيلي است گفت: ما نيز از اين امر خوشحال هستيم و معتقديم اين مدت خدمتگزاري فرصت طلايي است تا از اين طريق بتوانيم بخشي از مشكلات شهري خود را حل و فصل كنيم.
وي به پايين بودن سرانه فضاي سبز در سطح استان اشاره كرد و گفت: در حالي كه در بسياري از استان‌ها سرانه فضاي سبز به مرز 10 متر نزديك مي‌شود در استان اردبيل اين سرانه 5/4 مترمربع است.
سخنگوي شوراي شهر اردبيل با اشاره به تغيير مديريت سازمان پارك‌ها و فضاي سبز و اراده اين سازمان در ارتقاي سرانه فضاي سبز اظهار داشت: شوراي شهر در اين امر با برنامه‌ريزي‌هاي مختلف يار و مددكار سازمان پارك‌ها و فضاي سبز است تا سرانه فضاي سبز در اردبيل بهبود يابد.
وي به اجرايي شدن چند پروژه توسعه فضاي سبز در اردبيل اشاره كرد و گفت: احداث پارك ولايت در شهرك سبلان، پارك بانوان، پارك مبتكران، پارك آذربايجان، توسعه فضاي سبز ميدان سينا، پارك وكيل سلطان‌آباد و پارك زرناس از جمله مهم‌ترين پروژه‌هاي اجرايي شهرداري اردبيل است.
عضو شوراي شهر اردبيل از افتتاح پارك مبتكران در فاز دو سبلان تا يك ماه آينده خبر داد و افزود: با تكميل و راه‌اندازي تدريجي پارك‌‌هاي ياد شده يك جهش واقعي را در توسعه فضاي سبز شاهد خواهيم بود.
وي در مورد پازل‌بندي معابر شهري در اردبيل خاطرنشان كرد: شهرداري با وجود كمبود اعتبارات پازل‌بندي را با 3 ميليارد تومان اعتبار در معابر عمومي آغاز كرده و مصمم است تا پايان امسال بسياري از پياده‌روهاي اصلي شهر را پازل‌بندي كند.
شاكر به تكميل كانال آب منطقه رحيم‌طيار اشاره كرد و افزود: اين طرح با صرف 220 ميليون تومان اعتبار اجرايي شده و تا چند ماه آينده افتتاح مي‌شود.
سخنگوي شوراي شهر اردبيل از تجديدنظر در اخذ وروديه شورابيل اردبيل خبر داد و گفت: به دنبال اعتراض‌هاي مردمي مبني بر اخذ غيرقانوني وروديه مجتمع شورابيل، شوراي شهر تلاش مي‌كند با بررسي راهكارهاي مختلف در اين امر تجديدنظر كند.
سخنگوي شوراي شهر اردبيل در پايان به ساخت مجموعه فرهنگي در باغ جيرال و سالن ورزشي در مناطق آرازعلي و جنب سيلو اشاره كرد و افزود: تا يك ماه آينده كتابخانه محله وحدت با 500 ميليون تومان اعتبار هزينه شده به بهره‌برداري خواهد رسيد.
 
 
/1001/


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.