رضا عطاران تکذیب کرد

رضا عطاران بازيگر و كارگردان سينما و تلويزيون ايران در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا با اشاره به فعاليت‌هاي خود افزود: جهت حضور در سه فيلم سينمايي قرارداد امضا كرده‌ام و در آنها بازي مي‌كنم.وي ادامه داد: در فيلم‌هاي سه درجه تب به كارگرداني محمدرضا صلاح‌مند، از ما بهتران به كارگرداني مهرداد فريد و بعدازظهر سگي به كارگرداني مصطفي كيايي به عنوان بازيگر حضور دارم...
دوشنبه، 23 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
رضا عطاران تکذیب کرد

به دليل حضور در سه فيلم سينمايي به نام‌هاي از ما بهتران ،بعد از ظهر سگي و سه درجه تب فرصت حضور در آثار تلويزيوني را ندارم.
رضا عطاران بازيگر و كارگردان سينما و تلويزيون با اشاره به فعاليت‌هاي خود افزود: جهت حضور در سه فيلم سينمايي قرارداد امضا كرده‌ام و در آنها بازي مي‌كنم.
وي ادامه داد: در فيلم‌هاي سه درجه تب به كارگرداني محمدرضا صلاح‌مند، از ما بهتران به كارگرداني مهرداد فريد و بعدازظهر سگي به كارگرداني مصطفي كيايي به عنوان بازيگر حضور دارم.
وي با تكذيب مجدد خبر ممنوع‌الكار بودن خود در تلويزيون گفت: به دليل كمبود وقت زمان حضور در آثار تلويزيوني را ندارم.
عطاران ادامه داد: به دليل حضور در چند فيلم سينمايي امسال فيلمنامه‌اي را جهت ساخت سريال طنز در ماه رمضان ارائه نكردم، ضمن آنكه پيش از اين قرار بود كه به سفارش شبكه سوم سيما سريال نوروزي اين شبكه را كارگرداني اما به دليل كمبود وقت فعلا اين امكان ميسر نيست.
/1001/


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.