افزايش ظرفيت اينترنت كشور

با اجراي پروژه اين شبكه كه قرارداد آن حدود دو هفته گذشته مبادله شده مي‌توان گفت سال آينده توانايي داريم پهناي باند مورد نياز به هر مقدار و ميزاني را تامين كنيم. معاون فن‌آوري ارتباطات شركت ارتباطات زيرساخت تاكيد كرد: البته در شرايط فعلي نيز تقاضايي براي پهناي باند وجود ندارد كه ما نتوانيم تامين كنيم اما با شبكه ملي IP افزايش ظرفيت اينترنت را در نقاط مختلف كشور خواهيم داشت و با ظرفيت بالايي مواجه خواهيم شد. ارتباطات به کمک شبکه‌هاي IP علاوه بر مشتريان، مزاياي فراواني را ...
دوشنبه، 23 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
افزايش ظرفيت اينترنت كشور

معاون فن‌آوري ارتباطات شركت ارتباطات زيرساخت گفت: با‌ آغاز به كار شبكه ملي IP كه قرارداد آن حدود 20 روز گذشته مبادله شده مشكلي در زمينه تامين پهناي باند به هر ميزان مورد نياز نخواهيم داشت.
 
محمدعلي آريانيان اظهار كرد: مناقصه پروژه شبكه ملي IP برگزار و برنده‌اش مشخص شده است كه در حال حاضر پيمانكار آن در مرحله سفارش كالاست.
 
وي با باين اين كه كار سايت‌ها طبق قرارداد بايد يك ساله به اتمام برسد گفت: با اجراي پروژه اين شبكه كه قرارداد آن حدود دو هفته گذشته مبادله شده مي‌توان گفت سال آينده توانايي داريم پهناي باند مورد نياز به هر مقدار و ميزاني را تامين كنيم.
 
معاون فن‌آوري ارتباطات شركت ارتباطات زيرساخت تاكيد كرد: البته در شرايط فعلي نيز تقاضايي براي پهناي باند وجود ندارد كه ما نتوانيم تامين كنيم اما با شبكه ملي IP افزايش ظرفيت اينترنت را در نقاط مختلف كشور خواهيم داشت و با ظرفيت بالايي مواجه خواهيم شد.
 
ارتباطات به کمک شبکه‌هاي IP علاوه بر مشتريان، مزاياي فراواني را براي عرضه‌کنندگان اين خدمات به همراه خواهد داشت. امروز تمامي مراکز سنتي و مدرن عرضه‌کننده خدمات مخابراتي مي‌کوشند شبکه‌هاي خود را با سيستم IP هماهنگ ساخته و سرويس‌هاي افتراقي کيفيتي را براساس اين شبکه‌ها راه‌اندازي کنند، در چنين شرايطي شبکه‌هاي هماهنگ با IP مي‌توانند کارآيي بيش‌تري داشته باشند و در بيش‌تر مواقع هزينه پايين‌تري را به کاربر تحميل کنند.
 
 
/1001/


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.