ماجرای تجاوز 100 پسر و دختر در استخر چه بود ؟

حاج منصور ادامه داد : جوونه اومده میگه حاجی راستی راستی اینها رو لعن کنیم ( منظور مسببین حوادث اخیر ) گفتم اگه لعن نکنیم که قاطی ملائکه نیستیم ، اینها خود به خود تا قیامت مورد لعن و نفرین قرار گرفته اند چون به نظام امام زمان (عج) ضربه زدند ، وقتی جو جامعه آلوده به شهوت شد دیگه چیزی جلودارش نیست . جوونه رو گرفتند می گه : جو محله و جو شهر منو گرفت وقتی بزن و بکوبهای زن و مرد شهوت ران رو دیدم ، تلویزیون های ماهواره رو دیدم و به حرفهاشون گوش دادم کارم به اینجا رسید . ایشان افزود : تا جایی...
سه‌شنبه، 24 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
ماجرای تجاوز 100 پسر و دختر در استخر چه بود ؟
  

اکثر دوستان از صحبتهای روشنگرانه حاج منصور ارضی در سحرهای ماه مبارک رمضان در مسجد ارک اطلاع دارند . صحبتهایی که اگر قبل از مناجات سحرگاهی حاج منصور شنیده نشود بسیار تعجب آور است ، اصلا مباحث سیاسی ایشان شرینی خاص برای شب زنده داران و پا منبریهای همیشگی او دارد و در یک جمله متلک پرانی به بعضی مسئولین و سیخ انتقاد روانه آنها کردن که صد البته بسیاری از آنهابه حق است از خصوصیات حاج منصورارضی است  و اگر می بینید بعضی حضرات مورد نقد ، دیگر بعد از دوران سازندگی و اصلاحات در مقابل منصور ارضی موضع نمی گیرند به خاطر همین امر است که حرف حساب جواب ندارد .
 
در این میان یک سری افراد بادمجان دور قاب چین هم وجود دارند که کاسه داغتر از آش می شوند و برای اینکه اعلام کنند وجود دارند ، در گوشه کنار، صدای غار غارشان را می توان شنید و جالب است بدانید بسیاری از آنها فقط برای تحریف انتقادهای صریح حاج منصور هر ساله به ارک می آیند تا به گونه ای که خود و شیطان می پسندد آن را عنوان کنند و این مرضی است که تا آخر عمر گریبان گیر آنهاست .
 
حاج منصور از شب اول تا پایان ماه مبارک رمضان موضوعی را به صورت سلسله وار مورد بحث قرار می دهد که در بین این مباحث به نکاتی تکیه می کند که با وضعیت روز جامعه کاملا منطبق است و در بسیاری موارد  اصلا مسائل روز را مورد نقد قرار می دهد ، حضرات مزدور هم که توفیق حضور در تمامی مباحث را ندارند و فقط شبهای قدر به ارک می آیند ، آن هم نه برای رسیدن به قرب خدا بلکه رسیدن به قرب حضرت شیطان ، و خلاصه از ریشه و علت مباحث بی خبرند ، بنابراین در جهل مطالبی را عنوان می کنند که خود می دانند مصداق حقیقی ندارد .
 
در آخرین خبری که توسط خبرچینان و دروغ گویان مزدور در سایتهایشان ، که تعدادشان هم کم نیست تهیه شد می توان به تحریف صحبتهای حاج منصور ارضی در شب 19 ماه مبارک رمضان در رابطه با " 100 نفر دختر و پسر را به استخری از مشروب برده اند و پس از تجاوز آنها به یکدیگر و مصرف مواد مخدر به میان جمعیت آمده اند و زده اند و کشته اند و بعد اعلام کرده اند که در زندان کهریزک به آنها تجاوز جنسی صورت گرفته است " اشاره کرد ، که بنده در صدد آن شدم مانند گذشته ، که صحبت های حاج آقا رو در دعای عرفه 86تحریف کرده بودند و اصل صحبتها برایتان نقل شد ، اینبارهم قسمتهای مهم و مورد تحریف گرفته رااز صدایی که از مراسم ضبط کرده ام  به صورت کامل بیان کنم تا شما ببینید خریت بعضی آدمها و سایتها چقدر زیاد است که هنوز فرق حوض با استخر را نمی دانند که لااقل به عقل نداشته شان مراجعه کنند که مگر می شود یک استخر را پر مشروب کرد .
 

و اما در شب 19 رمضان حاج آقا چی فرمودند :
 
ایشان در قسمتی از بیاناتشان که در رابطه با هوا و هوس و شهوت نفس بود به اینجا رسیدند که بعضی جوانان پیش من آمدند و گفتند آیا ما برای اینکه در انتخابات به کاندیدایی که رای نیاورده رای دادیم و بعد از حوادث اخیر متوجه شدیم اشتباه کردیم ، باید از رایی که به اینها دادیم توبه کنیم ؟
 
گفتم نه احتیاج به توبه نیست شما کلام ولایت فقیه و رهبرتون رو گوش دادید ، رهبر فرمودند شما آزادید به هر کسی که می خواهید رای بدهید رای دهنده به تکلیف الهی خود که همان اطاعت از خداست عمل کرده و خدا هم قبول کرده و احتیاج به توبه ندارد کسی که باید توبه کند و این تبعات گریبان گیر اوست کسی است که مردم برای خدمت به او رای داده اند و او باید پاسخگو باشد و عملکرد صاحب رای جمع کن اگر خلاف باشد مورد لعن و نفرینه .
 
ایشان ادامه دادند : هر کسی که مردم انتخابش کردن به عنوان بندگی و برای خدا بهش رای دادن و اگر از خط خدا خارج شد مانند شریح قاضی ، او مورد لعن است . یا مانند شیخ الخوارج ( منظور کروبی ) که رای مردم و نظام را بر علیه نظام برگرداند .
 
حاج منصور یاد آور شد : این نکته ای را که می خواهم عرض کنم ، همه بزرگان دین بلاتفاق در کتاب ها و بیاناتشان چه مرده و چه زنده فرمودند بعد از همه چیزهایی که انسان با آن مبارزه می کند ، تازه خودبینی و عجب سر در آورده ، یعنی آدمی که از این مرحله بگذره تازه میشود بنهده خالص خدا .
 
ایشان در رابطه با عملکرد بعضی از خاطیان حوادث اخیر گفت : بعضی ها برای عملکرد شیطانی یکدیگر ، برای هم نامه می نویسند و تبریک می گویند که چون گفتی فحشاء ، منکرات ، زنا و لواط انجام شده من از تو تشکر می کنم ، تو شجاعی !!! واقعا کسی که زنا میگنه یا میگه که زنا کردم  شجاع است  ؟!!! پس از دید اینها قرآن داره غلط میگه !!!
 
حاج منصور در ادامه صحبتهاشون نصیحتی کردند و گفتند : رفقا مواظب باشید چه در اداره و چه در هیئت و چه بازار که خدایی نکرده حرفی بزنی که ناخواسته تیرش مستقیم بخوره به قلب امام زمان (عج) . یهو می بینی زندگیت خراب شد ، کاسبیت خراب شد ، زندگیت از دست رفت ، بعد زمانی می بینی از مناجات و نماز و از کار خیرلذت نمی بری . میگه خسته شدم لیله القدر میره شمال توی ویلا تا از لیله القدر لذت ببره مخصوصا روزه شم بخورده که خیلی لذت می بره . خلاصه مواظب باشید شیطان گناه رو در منظرتون زیبا و قشنگ جلوه نکنه چون اصلا متوجه نمی شی .
 
ایشان به خوارج دوران حضرت علی (ع) اشاره کردند و گفتند : بنی امیه تجهیزات نظامی خوارج را به صورت کامل مهیا و آماده کردند  و گفتند چرا ما بجنگیم که یکی از سردمدارنش ام الفساد عایشه لعنت الله علیه بود و خوارج را تربیت و ساماندهی کردند . خوارج از نظر معنوی به گونه ای بودند که در رکعت نمازهاشون سوره بقره می خواندند ، در مقابل یکدیگر می نشستند و با مقراض پیشانی همدیگر را می تراشیدند از بس سجده می کردند .
 
ایشان افزودند : من خواهش میکنم این سحرها دعای جامعه کبیره را بخوانید و ببینید امام هادی (ع) خوارج را چگونه دسته بندی کرده است ، خلاصه کشتن حضرت امیر (ع) براشون برای خدا شد و حضرت را برای رسیدن به قرب ال الله به شهادت رساندند .
 
حاج منصور ادامه داد : جوونه اومده میگه حاجی راستی راستی اینها رو لعن کنیم ( منظور مسببین حوادث اخیر ) گفتم اگه لعن نکنیم که قاطی ملائکه نیستیم ، اینها خود به خود تا قیامت مورد لعن و نفرین قرار گرفته اند چون به نظام امام زمان (عج) ضربه زدند ، وقتی جو جامعه آلوده به شهوت شد دیگه چیزی جلودارش نیست . جوونه رو گرفتند می گه : جو محله و جو شهر منو گرفت وقتی بزن و بکوبهای زن و مرد شهوت ران رو دیدم ، تلویزیون های ماهواره رو دیدم و به حرفهاشون گوش دادم کارم به اینجا رسید .
 
ایشان افزود : تا جایی که چند تا پسر و دختر که تعدادشون هم در خبرها گفته بودند 100 پسر و 100 دختر یک جا جمع شدند دور یک حوض که ( از زبان شاهدی که اونجا بوده نقل میشه ) من فکر کردم این آب خوردنه دیدم شراب نابه که اینها می خورن بعد میشینن سیگارهایی  که بعد از کراک و شیشه جدیترین مواد مخدره  میکشن ، و به یکدیگر تجاوز میکنن بعد میگه منم کشیده بودم و اومدم بیرون و مردم و زدم لت و پار کردم .
 
این ، تمامی صحبتهایی بود که توسط حاج منصور زده شد و متاسفانه بعضی مغرضین و معاندین آن را به گونه ای دیگر تحریف کردند . من در آخر یک جمله ای به مخالفین می گویم که اگر دین دارید که بعید می دانم دست از هرزه گویی بردارید چون تا قیامت مورد لعن و نفرین خداوند و ملائکه و ائمه اطهار و مردم هستید و تاثیر آن را هم اگر خداوند خیلی در حقتان لطف کند در این دنیا خواهید دید مگر نه اگر حسابتان بخواهد در قیامت رسیدگی شود کلاهتان پس معرکه است .
 
انشاالله عیدی ما در پایان ماه مبارک رمضان خبر مرگ دشمنان انقلاب اسلامی و ولایت و همه کینه ورزان  باشد .
 
آمین یارب العالمین
 
 
/1001/


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.