بیش از 2 میلیون نفر از نمایشگاه قرآن دیدن کردند

رئیس هفدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با تأکید بر ظرفیتها و قابلیتهای فیلمهای کوتاه و بلنددینی و نمایشنامه های این حوزه تأمین اعتبارات را عاملی برای فعالیتهای بین المللی ماندگار در این عرصه عنوان کرد.وی با اشاره به اینکه مکان برگزاری نمایشگاه قرآن در حال حاضر بهترین مکان است، گفت: همین بهترین مکان فعلی، کاستیها و مشکلاتی دارد که برای بازدیدکنندگان و برگزارکنندگان مشکل ساز است از جمله گرما و عدم تهویه مناسب ....
سه‌شنبه، 24 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
بیش از 2 میلیون نفر از نمایشگاه قرآن دیدن کردند

رئیس هفدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با اشاره با بازدید بیش از 2 میلیون نفر از نمایشگاه قرآن امسال،گفت: نمایشگاه به بلوغی رسیده که حضور و نمایشی چشمگیر در جهان اسلام دارد .
 محمدعلی خواجه پیری رئیس هفدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دوشنبه شب 23 شهریور ماه در مراسم پایانی نمایشگاه با یادآوری اینکه جمع کثیری از عاشقان قرآن با خلوص نیت ماهها درگیر برگزاری شایسته و قابل قبول نمایشگاه بوده اند، گفت: سخت ترین شب نمایشگاه قرآن، شب اختتامیه و لحظات آخر این فضای معنوی است .
 
رئیس نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با اشاره به اینکه مشاهده نشاط و تفرج دینی بازدیدکنندگان از عوامل رضایت خدمتگزاران برگزاری این رویداد فرهنگی و دینی است، گفت: نمایشگاه امسال بیش از 2 میلیون بازدیدکننده داشت که این خود بیانگر استقبال گسترده اقشار مختلف از نمایشگاه هفدهم است .
 
خواجه پیری با بیان اینکه امروز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در عرصه فعالیتهای قرآنی به عنوان یک قطب مطرح است، افزود: در قانون اساسی، وصیتنامه امام(ره) و  قانون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظایف سنگینی در حوزه قرآن بر دوش این وزارتخانه گذاشته شده که نمایشگاه قرآن نمادی از فعالیتهای ارزشمند وزارت ارشاد است به طوری که امروز آغاز و پایان بسیاری از برنامه‌های قرآنی کشور با آغاز و پایان نمایشگاه قرآن هماهنگ شده است.
 
وی شورای توسعه فرهنگ قرآنی را از دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد که وظایف و مسئولیتهای سنگینی بر عهده این وزارتخانه می گذارد .
 
رئیس هفدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با تأکید بر ظرفیتها و قابلیتهای فیلمهای کوتاه و بلنددینی و نمایشنامه های این حوزه تأمین اعتبارات را عاملی برای فعالیتهای بین المللی ماندگار در این عرصه عنوان کرد.
 
وی با اشاره به اینکه مکان برگزاری نمایشگاه قرآن در حال حاضر بهترین مکان است، گفت: همین بهترین مکان فعلی، کاستیها و مشکلاتی دارد که برای بازدیدکنندگان و برگزارکنندگان مشکل ساز است از جمله گرما و عدم تهویه مناسب .
 
خواجه پیری تصریح کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری نمایشگاه قرآن به بلوغی رسیده که حضور و نمایشی چشمگیر در جهان اسلام دارد .
 
/1001/


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما