استفاده از نماد سبز براي ابراز مخالفت با سفر رئيس جمهور

شبكه‌هاي ماهواره اي فارسي زبان در اقدامي هماهنگ تمامي برنامه هاي خود رامعطوف بر اين كرده اند تا با حضور گروه هاي اپوزيسيون در برابر مقر سازمان ملل به رئيس جمهور قانوني ايران بي احترامي كرده و عليه نظام اسلامي شعار دهند. اما با توجه به جمعيت كم نيروهاي اپوزيسيون و سرگرمي هاي تفريحي و تفرجي زياد آنها در اروپا و آمريكا كه آنان را از شركت در مراسم سياسي باز مي دارد اين شبكه‌ها به هماره چند ان جي اوي بزرگ آمريكايي طرحي تازه براي كشاندن مخالفان ايران به اطراف سازمان ملل انديشيده اند. ..
چهارشنبه، 25 شهريور 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
استفاده از نماد سبز براي ابراز مخالفت با سفر رئيس جمهور

همچنين، برخلاف رويه سال هاي گذشته كه گروهك هاي منافقين و سلطنت طلبان و ديگر فرقه هاي ضد ايراني با نماد و شعاري مخصوص به خود ، حضور چندنفره شان را در برابر سازمان ملل نشان مي دادند امسال با دستور مقامات آمريكايي و پيشتيباني سازمان جاسوسي آمريكا اين گروهك ها همگي از نماد سبز براي ابراز مخالفت خود عليه ايران استفاده مي كنند

براساس اين طرح، هزينه رفت و برگشت مخالفان جمهوري اسلامي از سراسر دنيا به نيويورك به صورت رايگان در اختيار آنها قرار داده مي شود تا بدين وسيله حضور دشمنان ايران در انظار رسانه هاي غربي پررنگ شود.
حضور دكتر احمدي نژاد در نشست سازمان ملل از سال 2005 تاكنون به دليل سخنراني هاي تند و آتشين رئيس جمهور هرساله با حاشيه هايي به همراه بوده است اما اين بار قرار تلاش هاي بسياري در كار است تا اين سفر مهم تحت الشعاع قرار گيرد.
 
به گزارش جهان؛ با قطعي شدن سفر دكتر احمدي نژاد براي شركت در نشست سالانه‌ مجمع عمومي سازمان ملل در 23 سپتامبر در نيويورك گروه‌هاي اپوزيسيون در صددند با رفتارهايي نمايشي اين سفر جنجالي را از مسير اصلي خود خارج كنند.
 
بنابراين گزارش، شبكه‌هاي ماهواره اي فارسي زبان در اقدامي هماهنگ تمامي برنامه هاي خود رامعطوف بر اين كرده اند تا با حضور گروه هاي اپوزيسيون در برابر مقر سازمان ملل به رئيس جمهور قانوني ايران بي احترامي كرده و عليه نظام اسلامي شعار دهند. اما با توجه به جمعيت كم نيروهاي اپوزيسيون و سرگرمي هاي تفريحي و تفرجي زياد آنها در اروپا و آمريكا كه آنان را از شركت در مراسم سياسي باز مي دارد اين شبكه‌ها به هماره چند ان جي اوي بزرگ آمريكايي طرحي تازه براي كشاندن مخالفان ايران به اطراف سازمان ملل انديشيده اند.
 
براساس اين طرح، هزينه رفت و برگشت مخالفان جمهوري اسلامي از سراسر دنيا به نيويورك به صورت رايگان در اختيار آنها قرار داده مي شود تا بدين وسيله حضور دشمنان ايران در انظار رسانه هاي غربي پررنگ شود.
 
همچنين، برخلاف رويه سال هاي گذشته كه گروهك هاي منافقين و سلطنت طلبان و ديگر فرقه هاي ضد ايراني با نماد و شعاري مخصوص به خود ، حضور چندنفره شان را در برابر سازمان ملل نشان مي دادند امسال با دستور مقامات آمريكايي و پيشتيباني سازمان جاسوسي آمريكا اين گروهك ها همگي از نماد سبز براي ابراز مخالفت خود عليه ايران استفاده مي كنند.
 
گفتني است كه در سال هاي گذشته نيز كه هر بار بليط هاي مجاني براي سفر به آمريكا در اختيار ضدانقلاب قرار داده مي شد بسياري از اين افراد با گرفتن بليط مجاني و سفر به آمريكا به تنها مراسمي كه سر نزده و در آن حاضر نمي شدند مراسم ابراز مخالفت با جمهوري اسلامي بود.
 
 
/1001/


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.