جمهوري اسلامي ايران مستحکم ترين نظام سياسي دنيا است

رييس جمهوري با اشاره به همبستگي بي نظير ملت ايران و فتح قله هاي پيشرفت و افتخار تاکيد کرد: نظام جمهوري اسلامي ايران به لطف خدا مستحکم ترين نظام سياسي دنيا است و پشتوانه مردمي، نقطه اتکا آن مي باشد.
چهارشنبه، 23 تير 1389
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
جمهوري اسلامي ايران مستحکم ترين نظام سياسي دنيا است
 
راسخون: بنابر این گزارش به نقل از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، محمود احمدي نژاد در نوزدهمين مجمع سراسري فرماندهان و مسوولان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي افزود: "امروز سپاه نهادي است که سينه به سينه در برابر مستکبران عالم ايستاده و در صحنه هاي گوناگون ماموريت هاي خود را به شکل شايسته اجرا مي کند."
رييس جمهوري، قدرت و استحکام انقلاب اسلامي را برگرفته از اعتقادات، انديشه و اراده ملت بزرگ ايران ارزيابي کرد و گفت: نظام اسلامي، يک مدل و روش جديد زمامداري است که با رهبري ولي فقيه عادل و مومن موجب شکوفايي استعدادها و توانمندي هاي آحاد جامعه شده و همه اراده ها را حول يک محور جمع کرده است.
رييس جمهوري با بيان اينکه امروز مدل جمهوري اسلامي، نظام سلطه را به چالش کشيده است، ادامه داد: ايران با قدرت و قاطعيت آرمان هاي الهي و جهاني را دنبال مي کند و ملت هم با شعار يگانه پرستي، دينداري و پيروي از رهبري انقلاب پيگير آرمان هاي جمهوري اسلامي هستند و نقطه عصبانيت مستکبران نيز همين جا است.
احمدي نژاد تصريح کرد: دشمنان ملت ايران بسيار کوچکتر از آن هستند که بتوانند به جمهوري اسلامي ايران ضربه اي وارد کنند. البته شيطنت ها همچنان ادامه دارد اما ملت ايران از مرز توطئه عبور کرده است.
احمدي نژاد با اشاره به صف آرايي گسترده و پيچيده مستکبران در مقابل انقلاب اسلامي خاطر نشان کرد: کساني که 200 سال سابقه برده داري در پرونده شان وجود دارد، موجوديتشان در نابودي ساير ملت ها است و از ديکتاتورترين ديکتاتورها حمايت مي کنند امروز پرچمدار آزادي و حقوق بشر شده اند و در مقابل حرکت توحيدي نظام جمهوري اسلامي قد علم کرده اند.
احمدي نژاد افزود: به فضل الهي اين دست و پا زدن ها آخرين موانع در برابر کاروان توحيد است آنها مي دانند که زورشان به ملت ايران نخواهد رسيد.
رييس جمهوري تصريح کرد: به فضل الهي انقلاب اسلامي توانسته است بدنه بسياري از ملت ها را به طور کامل فتح کند که انديشه انقلاب و معيارهاي آن را در همه جاي جهان گسترش دهد چرا که در آمريکاي جنوبي، ما همان حرفي را مي شنويم که در آفريقا، چين و اروپا مي شنويم.
رييس جمهوري افزود: اگر امروز در اروپا و آمريکا اجازه دهند که رفراندومي برگزار شود شما خواهيد ديد که ملت هاي اين کشور ها نيز دلشان با ملت ايران است.
وي با بيان اينکه ظاهر قطعنامه هاي صادر شده عليه ايران هجومي بوده اما باطنش دفاعي است، گفت: تمام ساختارهاي سياسي – امنيتي و اقتصادي که آنها برپا کرده اند در حال انهدام است که از آن جمله مي توان به شوراي امنيت اشاره کرد. آنها فهميده اند که با صدور قطعنامه نمي توانند تاثيري بر ملت ايران بگذارند.
رييس شوراي عالي اقتصاد تصريح کرد: از روزي که آنها قطعنامه چهارم را عليه ايران صادر کرده اند بورس ايران روز به روز بالاتر رفته است.
رييس جمهوري افزود: جمهوري اسلامي ايران امروز به يک انقلاب جهاني و منادي بيداري فطرت هاي انسانها تبديل شده است به طوري که هر جا انساني باشد با اين انقلاب احساس آشنايي مي کند. امروز نيازي نيست که ملت ايران براي رساندن پيام خود لشکر کشي کند چرا که پيام ملت ايران در سراسر جهان منتشر شده است.
احمدي نژاد با بيان اينکه محال است ملت ايران از موضع انساني خود عقب نشيني کند، گفت: رييس جمهور آمريکا مي توانست از فرصت به وجود آمده استفاده کند اما اين کار را نکرد و به رژيم صهيونيستي باج داد.
احمدي نژاد در بخش ديگري از سخنان خود با تاکيد بر اينکه استکبار به دنبال مديريت در تمام جهان است گفت: "موضوع بمب اتم بهانه اي است که آنها مطرح کردند چرا که اگر آنها از اين بمب مي ترسند يا بزدلند يا دروغ گو که به اعتقاد بنده هر دوي اينها هستند."
رييس جمهوري ادامه داد: "امروز نام ايران نام يک جغرافيا و نظام سياسي نيست نام ايران رايحه آزادگي، عدالت و شميم انسانيت، دوستي و محبت است. ما امروز در انقلاب جهاني حرکت مي کنيم که از مقدمه آن عبور کرده ايم."
احمدي نژاد خطاب به فرماندهان عالي رتبه سپاه گفت: بدانيد با قدرت فرهنگي در برابر دشمنان ايستادگي خواهيم کرد و آنان را به زمين خواهيم زد. به فضل الهي و در آينده اي نزديک دشمنان ما خواهند فهميد که ملت ايران يک قدرت جهاني است.
رييس جمهوري در ادامه با بيان اينکه قدرت استعمار در حال فرو ريختن بوده و انقلاب اسلامي با يک فرهنگ نوظهور جديد در حال گسترش است، گفت: امروز افق نگاه ما بايد جهاني باشد البته دشمنان از پيشرفت هاي ملت ايران به خصوص سپاه پاسداران ناراحتند که در اين موضوع پاسخ ما روشن است.
احمدي نژاد در ادامه سپاه را تجلي کامل اخلاق و کار براي خدا دانست و گفت: اگر تمامي کارها براي خدا باشد نيازي به تغيير نخواهيم داشت چرا که عشق به آرمان هاي الهي باعث خواهد شد تا به پيشرفت هاي چشمگيري دست پيدا کنيم.
وي با بيان اينکه نگاه به سپاه، نظامي نيست تصريح کرد: امروز سپاه بايد در عرصه هاي ملي و فرهنگي همچون گذشته پيشتاز باشد البته موانعي وجود دارد که بايد رفع شود.
رييس جمهوري در پايان سخنان خود گفت: امروز سپاه زنده است به طوري که اين نيرو نقطه درخشان ملت ايران به شمار مي رود. بايد براي حفظ اين نقطه تلاش کرد چرا که فرداي روشن متعلق به شما مي باشد.

1002
منتظر اخبار ، انتقاد و پيشنهادات شما هستيم
news@rasekhoon.netارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.