چرا برنامه به سوی ظهور پخش نمي شود؟

تهيه كننده برنامه تلويزيوني «به سوي ظهور» گفت: پخش اين برنامه ربطي به سازندگان آن ندارد و توقف پخش آن از سوي شبكه بوده است.
يکشنبه، 3 مرداد 1389
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
چرا برنامه به سوی ظهور پخش نمي شود؟

راسخون: رضا صبور كه تهيه كنندگي برنامه تلويزيوني «به سوي ظهور» را برعهده دارد، گفت: طبق قرارداد منعقد شده با سازمان صداوسيما ما بايد در سري جديد، 52 قسمت برنامه توليد و براي پخش به شبكه دو تحويل مي‌داديم كه اين كار را انجام داديم و سري جديد برنامه از هفته گذشته با حضور حجت‌الاسلام محسن قرائتي آغاز شد اما در هفته جاري قسمت بعدي برنامه روي آنتن نرفت.

بنابر اين گزارش به نقل از فارس، وي درباره دليل عدم پخش برنامه گفت: اين مسئله‌اي است كه ما هم از آن بي‌خبر هستيم و بايد از شبكه دو سيما دليل آن پرسيده شود، ما به عنوان سازنده، به تعهد خود عمل كرده‌ايم و دليل آن نيز براي ما نامشخص است.

صبور ادامه داد: قطع پخش برنامه آن هم بدون اطلاع رساني قبلي، ما را با خيل عظيمي از مخاطبان اين برنامه مواجه كرد كه آنها هم مانند ما به دنبال دليل عدم پخش اين برنامه پش از ده سال هستند.

وي در پايان گفت: اين برنامه تا به حال به موارد و مباحث كلاني نظير فرقه‌هاي دروغين، شيطان پرستي، هاليوود و ... پرداخته‌ايم كه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و اين برنامه حتي در جشنواره دكترين مهدويت سال گذشته، بهترين برنامه رسانه ملي در عرصه مهدويت شناخته شد.

1002
منتظر اخبار ، انتقاد و پيشنهادات شما هستيم :
news@rasekhoon.netنظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.