هدف از هتک حرمت قرآن، راه اندازي جنگ اسلام ومسيحيت است

مدير کل اوقاف وامور خيريه استان گيلان هدف استکبار از هتک حرمت به قرآن را، راه اندازي جنگ اسلام ومسيحيت دانست.
يکشنبه، 4 مهر 1389
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
هدف از هتک حرمت قرآن، راه اندازي جنگ اسلام ومسيحيت است

راسخون : حجت الاسلام والمسلمين مير حسيني اشکوري طي سخناني مسأله هتک حرمت به قرآن را يک نقشه از پيش تعيين شده دانست وتأکيد کرد: نبايد فکر کرد که اين کار بر اساس احساسات خشم آلود وآني يک کشيش رخ داده است، غرب در هر کاري سالها بررسي مي کند وافراد را زير نظرمي گيرد، قطعا اين اقدام با دستور وهماهنگي سران آمريکا وبا هدف همراهي با صهيونيست ها انجام شده است.

مدير کل اوقاف گيلان با اشاره به حوادثي از قبيل پيروزي انقلاب اسلامي مردم ايران در برابر رژيم تا دندان  مسلح پهلوي، دفاع مقدس و توفيقات حزب ا... لبنان و حماس دربرابر رژيم صهيونيستي افزود: اين پيروزي ها وتوفيقات در برابر جبهه استکبار جهاني وصهيونيست ها از نظر آنان غير قابل پيش بيني ونامعقول بود، از نظر آنها ايستادگي و پيروزي ملت ايران در دفاع مقدس در برابر دشمن متجاوزي که مورد حمايت قدرت هاي بزرگ بود وشکست توطئه جنگ نرم در ايران، جنگي که در هر کشوري آن را به راه انداختند  پيروز شدند غير منطقي بود. آنها با ريشه يابي دليل اين توفيقات مسلمين منشاء آن را در قرآن يافتند.

مير حسيني اشکوري تأکيد کرد آنها از اينکه قرآن، مسلمين را به جهان در برابر مشرکين دعوت مي کند عصباني هستند به همين دليل سعي کردند حتي به وسيله عوامل خود در ايران محتواي آن را زير سوال ببرند که واقعا نتيجه نگرفتند پس ظاهر قرآن را هدف گرفتند.

وي با اشاره به اين که براي اکثر مردم جهان ثابت شده هتک حرمت به قرآن، از سوي دولت آمريکا هدايت مي شود افزود: دولت امريکا با هدف انحراف افکار عمومي از دست پنهان و پيداي خود در واقعه 11 سپتامبر اين نمايش بي شرمانه را به راه انداخته تا از خود سلب اتهام کرده و اسلام  و قرآن را به عنوان متهم جلوه کند.

مدير کل اوقاف با ذکر اين مطلب که خدا خود، قرآن را حفظ خواهد کرد، نقش بصيرت را در اين برهه مهم ارزيابي کرد وگفت: بايد آگاه باشيم که تمام نقشه هاي دشمنان اسلام براي مقابله با اسلام و ولايت است. آنها هدفشان، شکستن قداست قرآن و زير سوال بردن موضوع ضد استکباري و ظلم ستيزي ما  و  وانمود کردن اين ضديت به تقابل اسلام و مسيحيت و در نهايت به راه انداختن جنگ اسلام و مسيحيت است.

وي تأکيد کرد:  اين فتنه با درايت مقام معظم رهبري مانند ساير فتنه ها نقش بر آب خواهد شد.

/2759/

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.