احتمال عدم حضور «کلاه قرمزی و بچه ننه» در جشنواره

«محمد خزاعی» دبیر سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از احتمال عدم حضور فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» در جشنواره و حل شدن مشکلات «قلاده‌های طلا» خبر داد.
دوشنبه، 10 بهمن 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
 احتمال عدم حضور «کلاه قرمزی و بچه ننه» در جشنواره

راسخون : «محمد خزاعی» دبیر سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از احتمال عدم حضور فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» در جشنواره و حل شدن مشکلات «قلاده‌های طلا» خبر داد.


صبح امروز دومین نشست خبری دبیر جشنواره فیلم فجر در سالن اسوه برگزار شد.


محمد خزاعی در این نشست گفت: به احتمال خیلی زیاد فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» به کارگردانی ایرج طهماسب به جشنواره نرسد و اگر فیلمی نرسد، فیلم «زندگی خصوص آقا و خانم میم» جایگزین آن خواهد شد.


مشکلات «قلاده‌های طلا» ساخته ابوالقاسم طالبی هم به گفته وزیر ارشاد در حال حل شدن است و به احتمال زیاد این فیلم در جشنواره حضور دارد.


وی افزود: همچنین دو فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» ساخته سامان سالور و «بی‌خود و بی‌جهت» ساخته عبدالرضا کاهانی نیز مشکلی برای نمایش در جشنواره فیلم فجر ندارند.


در ادامه این نشست، دبیر جشنواره فیلم فجر در مورد فیلم سینمایی «پری‌ناز» به کارگردانی بهرام بهرامیان نیز گفت: حضور این فیلم در جشنواره منوط به نظر آقای سجادپور است و بنده در این رابطه اطلاعی ندارم.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

998

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.