فينال مسابقات سراسری قرآن در رشته حفظ برگزار شد

فينال مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف در رشته حفظ كل برگزار شد و همه منتظرند تا در اختتاميه مسابقات كه بعدازظهر برگزار می‌شود نفرات برتر بزرگ‌ترين رويداد قرآنی كشور را اعلام شود.‌
يکشنبه، 30 بهمن 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
فينال مسابقات سراسری قرآن در رشته حفظ برگزار شد

راسخون : فينال مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف در رشته حفظ كل برگزار شد و همه منتظرند تا در اختتاميه مسابقات كه بعدازظهر برگزار می‌شود نفرات برتر بزرگ‌ترين رويداد قرآنی كشور را اعلام شود.‌

به گزارش راسخون به نقل از ايكنا به مسابقات سراسری قرآن در بندرعباس، در ششمين و آخرين روز اين رقابت‌ها 10 نفر از برترين حافظان كل قرآن كه به فينال مسابقات سراسری قرآن راه يافته‌اند برای رسيدن به رتبه اول اين رقابت‌ها حاضر شدند.


بر اساس اين گزارش در اين دوره از رقابت‌ها در ابتدا برای مرحله فينال هفت نفر معرفی شده بودند كه پس از اعتراض عده‌ای از شركت‌كنندگان اين تعداد به 10 نفر رسيد.

در فينال مسابقات حفظ از هر شركت‌كننده و به صورت يكسان سه سؤال پرسيده می‌شد كه سؤال سوم قرائت سوره مباركه مرسلات بود.


در رشته قرائت نيز در ابتدا پنج نفر برای حضور در فينال مسابقات معرفی شدند كه در اين بخش نيز پس از اعتراض شركت‌كنندگان تعداد قراء فيناليست به هشت نفر افزايش يافت.

طبق اخبار غير رسمی كه در حاشيه مسابقات جريان دارد از كسب رتبه اول اين دوره از رقابت‌ها توسط مقدم، شركت‌كننده خوزستانی اين دوره از رقابت‌ها حكايت دارد.


مراسم اختتاميه مسابقات سراسری قرآن عصر امروز در سالن آمفی تئاتر اداره كل برق منطقه‌ای هرمزگان و با حضور مسئولان كشوری و استانی برگزار خواهد شد و از نفرات برتر رشته‌های مختلف تجليل می‌شود.

يادآور می‌شود سی‌وچهارمين دوره مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خيريه از 25 بهمن‌ماه

با حضور 370 شركت‌كننده در دو بخش بانوان و آقايان آغاز شده است.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

115

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.