آيت الله هاشمي شاهرودي

مشاركت حداكثري در انتخابات سدي در برابر دشمن است

تجربه موفق برگزاري 32 انتخابات باشكوه و با مشاركت حداكثري مردم در كشور، همچون سدي در برابر اين توطئه دشمن است
چهارشنبه، 10 اسفند 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
مشاركت حداكثري در انتخابات سدي در برابر دشمن است

راسخون : تجربه موفق برگزاري 32 انتخابات باشكوه و با مشاركت حداكثري مردم در كشور، همچون سدي در برابر اين توطئه دشمن است

به گزارش راسخون به نقل از مرکز خبر حوزه،آيت الله هاشمي شاهرودي دیروز در ديدار استاندار قم و اعضاي ستاد انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در استان قم در  سخناني فقدان نظام انتخاباتي مبتني بر دموكراسي را بهانه و  مستمسك اصلي مستكبران براي اعمال نفوذ و دخالت در امور داخلي كشورها دانست و تصريح كرد: تجربه موفق برگزاري 32 انتخابات باشكوه و با مشاركت حداكثري مردم در كشور، همچون سدي در برابر اين توطئه دشمن است.

عضو هيات رئيسه خبرگان رهبري  با تاكيد بر اهميت حضور پرشور و گسترده مردم در نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي بيان داشت: مشاركت و حضور آگاهانه و پروشور مردم به ويژه مردم بصير و انقلابي استان قم در انتخابات 12 اسفند ماه ضمن نمايش قدرت و اقتدار مردمي نظام، همچون خاري بر چشم دشمنان خواهد بود.

وي  افزود: حضور پرشور و حداكثري مردم باعث خنثي شدن توطئه دشمن شده و علاوه بر تأثيرات داخلي در روابط بين الملل نيز تأثير گذار بوده و مانعي براي اقدامات بعدي دشمن خواهد شد.

در ابتداي اين ديدار حجت الاسلام والمسلمين محمد حسين موسي پور ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي اجرايي انتخابات گفت: تمهيدات و مقدمات لازم براي برگزاري انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در قم فراهم شده است.

وي با بيان اين كه كليه مراحل اجرايي انتخابات در استان در چارچوب قانون و بر اساس برنامه زمانبندي ابلاغي از وزارت كشور انجام شده است افزود:به فضل الهي و با مشاركت و حضور گسترده مردم، انتخابات باشكوهي در كشور و استان قم برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمين موسي پور با بيان اين كه بيش از 9 هزار نفر مسوليت اجراي انتخابات در استان را عهده دار هستند افزود: هدف اصلي مجريان و دست اندركاران انتخابات، فراهم كردن زمينه هاي برگزاري انتخاباتي سالم، رقابتي، پر شور و با نشاط بوده و براي تحقق اين مهم همه گروه ها، احزاب، كانديداها و فعالان سياسي بايد ياري گر مسولان باشند.

استاندار قم به توطئه هاي دشمنان براي كمرنگ كردن جلوه هاي حضور و مشاركت گسترده مردم در انتخابات اشاره و خاطر نشان كرد: مردم استان قم همگام با مردم هوشيار ايران اسلامي با حضور گسترده و شور آفرين خود در پاي صندو ق هاي راي، ضمن خلق حماسه ديگري، توطئه هاي دشمن را خنثي خواهند كرد.

وي با اشاره به تمهيدات پيش بيني شده براي فراهم كردن زمينه هاي مشاركت حداكثري مردم در انتخابات، از تشكيل سلسله جلسات و نشست هاي توجيهي با گروه هاي مرجع و موثر در ايجاد فضاي شور و نشاط انتخاباتي در قم خبر داد و افزود: با همه احزاب، گروه ها، اقشار و تشكل هاي موثر در جلب مشاركت جلسات و نشست هاي خوبي را برگزار شده است.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

115

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.