اسامی قطعی ۱۶۳ نماینده مجلس نهم

اسامی رسمی 163 نفر از نامزدهای راه یافته به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد.
يکشنبه، 14 اسفند 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
اسامی قطعی ۱۶۳ نماینده مجلس نهم

راسخون : اسامی رسمی 163 نفر از نامزدهای راه یافته به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد.


در حوزه سنقر محمدابراهیم محبی با 18788 رای از مجموع 49275
در حوزه اردکان محمدرضا تابش با 25945 رای از مجموع 39830
در حوزه بناب محمد باقری با 33912 رای از مجموع 75762
در حوزه سمنان و مهدیشهر علیرضا خسروی با 31615 رای از مجموع 84837
در حوزه دامغان عبدالرحمان رستمیان با 16714 رای از مجموع 48674
در حوزه خمین محمدابراهیم رضایی با 27227 رای از مجموع 54630
در حوزه آستانه اشرفیه محمدحسین قربانی با 22076 رای از مجموع 62021
در حوزه انتخابیه میانه، محمدعلی مددی با کسب 44هزار و 855 رأی و سیدبهلول حسینی با کسب 25 هزار و 848 رأی از 88000
در حوزه انتخابیه اسدآباد بهروز نعمتی با کسب 26هزار و 129 رأی از مجموع 83970
در حوزه مهاباد عثمان احمدی با کسب 48هزار و 128 رأی از مجموع 86965
در حوزه انتخابیه قائنات جواد هروی با کسب 31هزار و 717 رأی از 83770
در حوزه انتخابیه مبارکه علی ایران‌پور با 17هزار و 843 رأی از 64246
در حوزه انتخابیه شهرکرد سیدسعید زمانیان دهکردی با کسب 62هزار و 765 رأی از 153514
در حوزه انتخابیه قم علی اردشیر لاریجانی با کسب 270هزار و 382 رأی، رضا آشتیانی عراقی با کسب 164هزار و 219 رأی و احمد امیرآبادی فراهانی با کسب 147 هزار و 765 رأی از مجموع 414865
در حوزه انتخابیه بوکان محمدقسیم عثمانی با کسب 68191 رأی از مجموع 97791 آرا
در حوزه انتخابیه کلیبر، بخش هورآند و خداآفرین ارسلان فتحی‌پور با کسب 29879 رأی از مجموع 63041
در حزه انتخابیه گرمی، میرعصمت موسوی اصل با کسب 18004 رأی از 49834
در حوزه انتخابیه صومعه سرا حمیدرضا خصوصی ثانی با کسب 39هزار و 135 رأی از 86396
در حوزه انتخابیه میبد و تفت سیدجلال یحیی زاده فیروزآبادی با کسب 25هزار و 382 رأی از 58102
در حوزه انتخابیه رودبار عطاءالله حکیمی با کسب 27هزار و 728 رأی از 64017
در حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان محمدعلی عبدالله زاده با کسب 43هزار و 198رأی از 98808 رای.
در حوزه انتخابی بروجن امیر عباس سلطانی با کسب 24 هزار و 465 رای از مجموع 67 هزارو 171 رای
در حوزه انتخابی دشتی و تنگستان سید محمد مهدی پور فاطمی با کسب 29 هزار و 990 رای از مجموع 84 هزار و 898 رای
در حوزه انتخابی نائین ، خور سید حمیدرضا طباطبایی نائینی با کسب 13 هزار و 287 رای از مجموع 35 هزار و 250 رای
در حوزه انتخابی نهاوند مهدی سنایی با کسب 40 هزار و 542 رای از مجموع 94 هزار و 385 رای
در حوزه انتخابی بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی با کسب 65 هزار و 342 رای از مجموع 155 هزار و 343 رای
در حوزه انتخابی لامرد و مهر سید موسی موسوی با کسب 30 هزار و 260 رای از مجموع 79 هزار و 654 رای
در حوزه انتخابی بوئین زهرا روح الله عباس پور با کسب 37 هزار و 440 رای از مجموع 82 هزار و 125 رای
در حوزه انتخابی بم، ریگان و فهرج موسی غضنفرآبادی با کسب 94 هزار و 310 رای از مجموع 140 هزار و 466 رای
در حوزه انتخابی بوشهر، چنگاور و دیلم عبدالکریم جمیری با کسب 47 هزار و 538 رای از مجموع 122 هزار و 407 رای
در حوزه انتخابی درگز حسین محمدزاده با کسب 19 هزار و 168 رای از مجموع 37 هزار و 138 رای
در حوزه انتخابی استهبان و نیریز محمد سقایی با کسب 40 هزار و 572 رای از مجموع 97 هزار و 279 رای
در حوزه انتخابی مراغه و عجب‌شیر مهدی دواتگری با کسب 92 هزار و 215 رای از مجموع 152 هزار و 785 رای
در حوزه انتخابی گلپایگان و خوانسار سید محمد حسین محمدی با کسب 14 هزار و 365 رای از مجموع 46 هزار و 232 رای
در حوزه انتخابی اسفراین هادی قوامی با کسب 34 هزار و 962 رای از مجموع 69 هزار و 392 رای
در حوزه انتخابی شیروان عبدالرضا عزیزی با کسب 38 هزار و 811 رای از مجموع 73 هزار و 929 رای
در حوزه انتخابی چابهار، کنارک و نیک شهر یعقوب جدگال با کسب 63 هزار و 452 رای از مجموع 157 هزار و 644 رای
در حوزه انتخابی کرمان و راور محمدمهدی زاهدی با کسب 150 هزار و 825 رای و محمدرضا پورابراهیمی داورانی با کسب 102 هزار و 748 رای از مجموع 279 هزار و 977 رای
در حوزه انتخابی ملایر علی نعمت چهار دولی با کسب 44 هزار و 829 رای از مجموع 122 هزار و 350 رای و همچنین حسن وفایی با کسب 28 هزار و 361 رای و احمدآریایی نژاد با کسب 28 هزار 303 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشمی زهی با کسب 14534 رای از مجموع 54469 آرا
در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ، محمدعلی پورمختار با کسب 45895 رای از مجموع 136739 رای
در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی با کسب 56680 رای از مجموع 119557 رای
در حوزه انتخابیه فومن و شفت، ناصر عاشوری قعله رودخانی با کسب 47379 رای از مجموع 100455 رای
در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون کنار، مقداد نجف نژاد با کسب 48388 رای از مجموع 99032 رای
در حوزه انتخابیه ساری و میاندواب، محمد دامادی با کسب 93731رای و سید رمضان شجاعی کیاسری با کسب 62174 رای
در حوزه انتخابیه زاهدان، حسینعلی شهریاری با کسب 110601 رای و ناصر کاشانی با کسب 81065 رای از مجموع 215621 رای
در حوزه انتخابیه بستان آباد، غلامرضا نوری غزلجه با کسب 17203 رای از مجموع 56598 رای
در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج، هادی شوشتری با کسب 47172 رای از مجموع 109397 رای
در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، سیدعلی طاهری با کسب 74501 رای از مجموع 244534 رای و عبدالحسین ناصری با کسب 50223 رای و عیسی امامی با کسب 43312 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه همدان و فامهین، امیر خجسته با کسب 83120رای از مجموع 247746 رای و سیدمحمدکاظم حجازی با کسب 56819 رای و ابراهیم کارخانه با کسب 53589 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه آبادان، جواد سعدون زاده با کسب 27538 رای از مجموع 102552 رای حائز اکثریت آرا شدند و محمدسعید انصاری با کسب 24792 رای، سید حسین دهشتی با کسب 4510 رای، غلامرضا شرفی با کسب 21175 رای و جلیل مختار با کسب 20626 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه درود و ازنا، حسین گودرزی با کسب 16482 رای و عباس قائیدرحمت با کسب 16147 رای از مجموع 109964 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
 درحوزه انتخابیه بافت، رابر وارزوئیه، علیرضا منظری توکلی با کسب 44279 رای از مجموع 83451 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه شازند، قاسم عزیزی با کسب 21978 رای از مجموع 61384 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، موید حسینی‌صدر با کسب 78149 رای از مجموع 180446 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، حبیب برومند داشقاپو با کسب 43416 رای از مجموع 119863 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه یزد و صدوق، محمدصالح جوکار با کسب 79401 رای از مجموع 193373 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه ورزقان، الهویردی دهقانی با کسب 17575 رای از مجموع 31832 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه سلماس، علی‌اکبر آقایی مغانجوقی با کسب 42026 رای از مجموع 94264 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت، نبی‌اله احمدی با کسب 60478 رای از مجموع 128994 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد، مفید کیائی‌نژاد با کسب 42183 رای از مجموع 139253 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب 47088 رای از مجموع 113831 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه، احمد سجادی با کسب 38884 رای از مجموع 133140 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با کسب 49196 رای از مجموع 171504 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، علیرضا سلیمی با کسب 17525 رای از مجموع 38528 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان، ابراهیم نکو با کسب 69601 رای از مجموع 199516 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان با کسب 88377 رای از مجموع 169168 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه لنگرود، مهرداد بائوج لاهوتی با کسب 22902 رای از مجموع 70670 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه کاشمر، محمداسماعیل نیاء با کسب 61505 رای از مجموع 149200 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه فریدن، فریدون‌شهر و چادگان، محمدعلی اسفنانی با کسب 34693 رای از مجموع 87918 ارای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه رزن، عطاءالله سلطانی صبور با کسب 29096 رای از مجموع 58340 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه گنبدکاووس، سلیمان عباسی با کسب 47402 رای از مجموع 151325 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، حسین گروسی با کسب 105196 رای از مجموع 348377 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم و گرمه، موسی‌الرضا ثروتی با کسب 109532 رای و قاسم جعفری با کسب 64710 از مجموع 229233 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شدند.
در حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، سیدباقر حسینی با کسب 64267 رای و رضا نجفی با کسب 46844 از مجموع 178672 آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت لازم شد.
در حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان آقای محمد جواد نظری مهر با کسب 924/38 رأی از مجموع 901/143 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه رودسر و املش آقای محمد مهدی رهبری با کسب 035/43 رأی از مجموع 643/110 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، زاوه و مه ولات آقای ابوالقاسم خسروی سهل آبادی با کسب 074/82 رأی از مجموع 293/148 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه آقای شاهرخ رامین با کسب 760/17 رأی از مجموع 996/63 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه بندر لنگه،بستک و پارسیان آقای احمد جباری با کسب 764/52 رأی از مجموع 609/103 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل آقای ایرج ندیمی با کسب 860/33 رأی از مجموع 336/100 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه میناب،رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد آقای سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با کسب 318/101 رأی از مجموع 558/224 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم آقای موسی احمدی با کسب 576/34 رأی از مجموع 721/99 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله ومراوه تپه آقای عبدالکریم رجبی با کسب 500/47 رأی از مجموع 757/160 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه شوش آقای سید راضی نوری با کسب 117/65 رأی از مجموع 367/97 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه سراوان وسیب و سوران و زابلی آقای هدایت اله میر مرادزهی با کسب 713/52 رأی از مجموع 755/118 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه پاکدشت آقای فرهاد بشیری با کسب 858/49 رأی از مجموع 562/95 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه آقای احمدعلی مقیمی با کسب 822/57 رأی از مجموع 202/157 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند آقای سید محمد سادات ابراهیمی با کسب 536/43 رأی از مجموع 658/121 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه شاهین شهر ومیمه /برخوار آقای حسینعلی حاجی دلیگانی با کسب 807/56 رأی از مجموع 491/110 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه ، هرسین ،بیستون و دینور آقای وحید احمدی با کسب 090/33 رأی از مجموع 196/126 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه ورامین - پیشوا آقای سید حسین نقوی حسینی با کسب 540/84 رأی از مجموع 863/180 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه ماهنشان، انگوران ، ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق آقای رضا عبدالهی با کسب 459/19 رأی از مجموع 240/46 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه ارومیه آقایان نادر قاضی پور با کسب 903/192 رأی و عابد فتاحی با کسب 978/114 رأی و جواد جهانگیر زاده با کسب 133/108 و از مجموع 279/390 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه زنجان و طارم آقایان محمد اسماعیلی با کسب 614/89 رأی و محسن علیمردانی با کسب 478/62 رأی و از مجموع 073/203 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان آقای حامد قادر مرزی با کسب 723/28 رأی و از مجموع 940/96 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه خرمشهر آقای عبدالله سامری با کسب 962/24 رأی و از مجموع 740/59 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه لردگان آقای محمد جلیل سرقلعه با کسب 269/28 رأی از مجموع 460/112 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه اردستان آقای احمد بخشایش اردستانی با کسب 883/10 رأی از مجموع 153/27 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر آقای نعمت اله منوچهری با کسب 602/21 رأی از مجموع 814/82 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه نجف آبادو تیران و کرون آقای ابوالفضل ابوترابی با کسب 075/66 رأی از مجموع 130/137 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی آقای کاظم جلالی با کسب 331/71 رأی از مجموع 263/115 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو آقای علی جلیلیان با کسب 357/43رأی از مجموع 312/114 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه چناران و بینالود( طرقبه و شاندیز) آقای محمد دهقانی نقندر با کسب 486/54 رأی از مجموع 988/94 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
در حوزه انتخابیه بندر انزلی آقای حسن خسته بند با کسب 164/22 رأی از مجموع 214/43 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
در حوزه انتخابیه اهر و هریس آقای عباس فلاحی بابا جان با کسب 848/40 رأی از مجموع 028/110 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
در حوزه انتخابیه نطنز و قمصر آقای محمد فیروزی با کسب 956/12 رأی از مجموع 441/32 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
در حوزه انتخابیه الیگودرز آقای محمد تقی توکلی با کسب 237/23 رأی از مجموع 492/63 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
در حوزه انتخابیه بیجار آقای سید محمد بیاتیان با کسب 588/19 رأی از مجموع 342/48 آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت لازم گردیدند.
در حوزه انتخابیه ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران وملکشاهی آقایان فریدون همتی با کسب 845/41 رأی و احمد شوهانی با کسب 331/39 رأی و داریوش قنبری با کسب 280/31 و علی اکبر متین با کسب 752/30 از مجموع 407/216 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم آقای موسی احمدی با کسب 576/34 رأی از مجموع 721/99 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی و چرام آقای سید علی محمد بزرگواری با کسب 497/62 رأی از مجموع 268/123 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد آقای فرج الهر عارفی با کسب 115/58 رأی از مجموع 483/156 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه شهر بابک آقای حسین فتاحی با کسب 287/25 رأی از مجموع 282/44 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان آقای حسین امیری خامکانی با کسب 998/34 رأی از مجموع 683/79 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب آقایان محمد حسن آصفری با کسب 085/85 رأی و آقای عباس رجایی با کسب 038/65 رأی از مجموع 714/236 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه اندیمشک آقای صید عیسی دارایی با کسب 211/63 رأی از مجموع 083/99 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر آقای رضا صابری با کسب 514/32 رأی از مجموع 623/92 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل آقای اسماعیل جلیلی با کسب 757/28 رأی از مجموع 007/99 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد آقای امید کریمیان با کسب 480/29 رأی از مجموع 898/78 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه خانم شهلا میرگلوبیات با کسب 375/41 رأی از مجموع 086/114 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه بروجرد آقای علاء الدین بروجردی با کسب 153/41 رأی از مجموع 597/128 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان هادی مقدسی با کسب 046/30 و بهرام بیرانوند با کسب 965/29 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه شبستر آقای علی علی لو با کسب 214/16 رأی از مجموع 404/59 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ وتکاب آقایان روح الله بیگی ئیلانلو با کسب 260/79 رأی و مهدی عیسی زاده با کسب 481/75 از مجموع 783/223 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت آقای رسول خضری با کسب 840/42 رأی از مجموع 456/96 آرای صحیح مأخوذه.
در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر آقای جلیل جعفری با کسب 745/23 رأی از مجموع 422/58 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب آقایان محمدرضا محسنی ثانی با کسب 004/53 رأی و رمضانعلی سبحانی فر با کسب 933/52 رأی از مجموع 591/209 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد آقای محمد مهدی برومندی با کسب 057/64 رأی از مجموع 836/190 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر آقای شهباز حسن پور با کسب 026/69 رأی از مجموع 204/138 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه سقز و بانه آقای محسن بیگلری با کسب 427/44 رأی از مجموع 025/123 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه سروستان،کوار و خرامه آقای داریوش اسمعیلی با کسب 563/35 رأی از مجموع 415/99 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه جهرم آقای محمدرضا رضایی کوچی با کسب 575/53 رأی از مجموع 816/98 آرای صحیح مأخوذه .
در حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین آقایان منصور حقیقت پور با کسب 268/103 رأی و کمال الدین پیرمؤذن با کسب 634/90 از مجموع 289/256 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان مصطفی افضلی فرد با کسب 784/46 و سید کاظم موسوی با کسب 723/45 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه سمیرم آقایان مسعود پیرمرادیان با کسب 746/10 رأی و بهروز جعفری با کسب 342/9 رأی از مجموع 746/43 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره آقای ایرج عبدی با کسب 562/67 رأی از مجموع 865/249 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان ابراهیم آقا محمدی با کسب 356/39 و محمدرضا ملکشاهی راد با کسب 920/35 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه کرمانشاه آقایان عبدالرضا مصری با کسب 065/144 رأی و سید سعید حیدری طیب با کسب 644/118 رأی از مجموع 048/341 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان جهانبخش امینی با کسب 171/76 و محمد رزم با کسب 222/65 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه مهریز و بافق وابرکوه و خاتم و بهاباد آقایان دخیل عباس زارع زاده مهریزی با کسب 002/24 رأی و کاظم فرهمند با کسب 419/23 رأی از مجموع 219/99 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه آقایان ناصر صالحی نسب با کسب 234/15 رأی و هاشم سواری با کسب 401/13 رأی از مجموع 428/73 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه تویسرکانآقایان مرتضی فضلعلی با کسب 136/9 رأی و کاظم سلیمی با کسب 374/6 رأی از مجموع 063/60 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه اهواز وباوی آقای سید شریف حسینی با کسب 880/209 رأی از مجموع 108/457 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان سید شکرخدا موسوی با کسب 983/98 و شبیب جویجری با کسب 909/98 و ناصر سودانی با کسب 714/92 و محمد جعفر فلسفی با کسب 046/84 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک آقایان حجت الله درویش پور با کسب 980/38 رأی و سید هادی طباطبائی با کسب 138/29 رأی از مجموع 205/156 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه پلدختر آقایان علی کائیدی با کسب 919/11 رأی و سید حمیدرضا کاظمی با کسب 715/10 رأی از مجموع 895/51 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
در حوزه انتخابیه رشت آقایان حسن تأمینی لیچائی با کسب 192/80 رأی از مجموع 616/265 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی با کسب 182/57 و سید علی آقازاده دافساری با کسب 347/51 و غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی با کسب 141/48 و نظر علی علیزاده با کسب 273/33 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
 در حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار آقایان حمیدرضا عزیزی فارسانی با کسب 160/36 رأی و علی یوسف پور با کسب 575/35 رأی از مجموع 269/149 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

998

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 



نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما
چه کارهایی موجب نجات از عذاب و فشار قبر می شوند؟
چه کارهایی موجب نجات از عذاب و فشار قبر می شوند؟
نکات مهم هنگام انتخاب بهترین پراپ تریدینگ
نکات مهم هنگام انتخاب بهترین پراپ تریدینگ
شکار تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی در جنوب نوار غزه
play_arrow
شکار تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی در جنوب نوار غزه
ورود ۲۰۰ کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه به غزه
play_arrow
ورود ۲۰۰ کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه به غزه
روایت مردم از خدمات و ویژگی‌های رئیس‌جمهور شهید
play_arrow
روایت مردم از خدمات و ویژگی‌های رئیس‌جمهور شهید
پرچم فلسطین در بازی فینال لیگ قهرمانان زنان اروپا
play_arrow
پرچم فلسطین در بازی فینال لیگ قهرمانان زنان اروپا
ریشه‌های مستحکم جمهوری اسلامی نمی‌گذارد اختلالی در کشور ایجاد شود
play_arrow
ریشه‌های مستحکم جمهوری اسلامی نمی‌گذارد اختلالی در کشور ایجاد شود
جزئیات خارج شدن چند واگن از یک قطار باری در شهرستان خوی
play_arrow
جزئیات خارج شدن چند واگن از یک قطار باری در شهرستان خوی
جشن و شادی لبنانی‌ها در پی به اسارت در آمدن نظامیان صهیونیست
play_arrow
جشن و شادی لبنانی‌ها در پی به اسارت در آمدن نظامیان صهیونیست
شهید رئیسی می‌گفت من سرباز امام خامنه‌ای هستم
play_arrow
شهید رئیسی می‌گفت من سرباز امام خامنه‌ای هستم
آیین بزرگداشت رئیس‌جمهور شهید در لندن
play_arrow
آیین بزرگداشت رئیس‌جمهور شهید در لندن
مداحی بنی‌فاطمه در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در مسجد ارک
play_arrow
مداحی بنی‌فاطمه در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در مسجد ارک
اخلاص، ویژگی برجسته شهید رئیسی بود
play_arrow
اخلاص، ویژگی برجسته شهید رئیسی بود
اسارت چند نظامی ارتش صهیونیستی توسط حماس
play_arrow
اسارت چند نظامی ارتش صهیونیستی توسط حماس
معنی اسم ابوطالب و نام های هم آوا با آن + میزان فراوانی در ثبت احوال
معنی اسم ابوطالب و نام های هم آوا با آن + میزان فراوانی در ثبت احوال