تازه‌های وب و اینترنت؛

زندان و جریمه نقدی برای "اینترنت دزد" آمریکایی

یک مرد آمریکایی که دسترسی رایگان به اینترنت پرسرعت ارائه شده از سوی شرکت های ISP را برای عده زیادی ممکن کرده بود، در انتظار مجازات سختی است.
يکشنبه، 14 اسفند 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
زندان و جریمه نقدی برای "اینترنت دزد" آمریکایی

راسخون : یک مرد آمریکایی که دسترسی رایگان به اینترنت پرسرعت ارائه شده از سوی شرکت های ISP را برای عده زیادی ممکن کرده بود، در انتظار مجازات سختی است.
 

به گزارش راسخون به نقل از فارس، وی که در ابتدا تخلفات محدودی داشت در چند سال اخیر به هزاران نفر کمک کرده بود تا با دور زدن شرکت های سرویس دهنده اینترنت از خدمات آنها به رایگان استفاده کنند.

رایان هریس 26 ساله که اهل ردموند ایالت اورگان است رو پنج شنبه از سوی هیات منصفه دادگاهی در ماساچوست محکوم شد. حداکثر مجازاتی که انتظار وی را می کشد، 20 سال زندان و 250 هزار دلار جریمه است. با توجه به اینکه تخلفات وی در ایالت های مختلف آمریکا رخ داده در مجموع 7 دادگاه به این اتهامات رسیدگی می کنند.

هریس مالک شرکتی به نام TCNISO است که محصولاتی را برای اینترنتی دزدی و استفاده رایگان از وب به فروش می رساند. نکته جالب این است که تخلفات وی در سال های 2003 تا 2009 به اوج رسیده بود، اما برخورد جدی با او به عمل نیامده بود. ابزار سخت افزاری و نرم افزاری مختلف فروخته شده از سوی او برای دستکاری مودم های کابلی به کار می رفت تا ISP ها تصور کنند کاربر هزینه استفاده از خدمات را پرداخت کرده، هر چند شرایط در عمل بدین گونه نبود.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

998

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.