توسط نشریه فوربس

تازه‌ترین فهرست ثروتمندان جهان منتشر شد

نشریه فوربس در تازه ترین شماره خود فهرست جدید میلیاردرهای جهان در سال 2012 میلادی را منتشر کرده است.
پنجشنبه، 18 اسفند 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
تازه‌ترین فهرست ثروتمندان جهان منتشر شد

راسخون : نشریه فوربس در تازه ترین شماره خود فهرست جدید میلیاردرهای جهان در سال 2012 میلادی را منتشر کرده است.


به گزارش راسخون به نقل از فارس بر اساس فهرست ثروتمند ترین های جهان که سالانه توسط فوربس منتشر می شود ثروتمند ترین  فرد جهان کارلوس اسلیم مکزیکی است که ثروت هنگفتی را از طریق شرکت های مخابراتی به دست آورده است.

 

بر اساس این گزارش این در حالی است که لاکشمی میتال میلیاردر هندی که  هشت سال متوالی جزء ده  نفر اول فهرست ثروتمندترین ها بوده است بیش ازده میلیارد دلار از دارایی خود را در سال گذشته از دست داده است.

 

میتال در زمینه تجارت فولاد فعال است. این سومین سال متوالی است که کارلوس سلیم مقام اول را در میان ثروتمند ترین های جهان پیدا می کند . بر این اساس میزان دارایی های او بیش از 69 میلیارد دلار تخمین زده می شود .

 

این گزارش حاکی است بیل گیتس از بنیانگذاران شرکت مایکروسافت دومین فرد ثروتمند جهان با 61  میلیارد دلار دارایی است و وارن بافت تاجر و سرمایه گذار آمریکایی در جایگاه سوم است.

 

علیرغم رشد کند اقتصادی در اغلب کشورهای جهان  16 نفر به تعداد میلیاردرها افزوده شده است . بر اساس گزارش نشریه فوربس 104  زن میلیاردر در جهان وجود دارند و ثروتمندترین آنها کریستی والتون همسر مالک فروشگاه های زنجیره ای وال مارت است که پس از مرگ شوهرش ، امروز میزان دارایی اش به 25  میلیارد دلار می رسد .

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

115

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.