قائم‌مقام ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت:

تصمیمی درباره بنزین نوروزی گرفته نشد/واریز سهیمه فروردین در 25 اسفند قطعی نیست

قائم‌مقام ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با تاکید بر اینکه درباره سهمیه بنزین نورورزی هنوز تصمیمی گرفته نشده گفت: علیرغم هماهنگی‌ قبلی، وزارت نفت اعلام می‌کند برای واریز سهمیه فروردین به کارت‌های سوخت در 25 اسفند مشکل دارد.
شنبه، 20 اسفند 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
تصمیمی درباره بنزین نوروزی گرفته نشد/واریز سهیمه فروردین در 25 اسفند قطعی نیست

راسخون : قائم‌مقام ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با تاکید بر اینکه درباره سهمیه بنزین نورورزی هنوز تصمیمی گرفته نشده گفت: علیرغم هماهنگی‌ قبلی، وزارت نفت اعلام می‌کند برای واریز سهمیه فروردین به کارت‌های سوخت در 25 اسفند مشکل دارد.


به گزارش راسخون، عبدالله جلالی با بیان اینکه احتمال دارد سهمیه بنزین فروردین ماه ۲۵ اسفند به کارت‌های سوخت واریز شود، گفت: علیرغم هماهنگی‌های قبلی با وزارت نفت، هنوز وزارت نفت اعلام می‌کند که برای واریز سهمیه سوخت فروردین ماه به کارت‌های سوخت مشکل دارد و اینکه بتواند در ۲۵ اسفند این کار را انجام دهد قطعی نیست.

وی افزود: در جلساتی در آینده نزدیک درباره زمان قطعی ریختن سهمیه فروردین‌ماه و تخصیص دادن یا ندادن سهمیه نوروزی تصمیم‌گیری خواهد شد.

قائم‌مقام ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با تاکید بر اینکه درباره سهمیه بنزین نورورزی هنوز تصمیمی گرفته نشده است، اضافه کرد: ما پیشنهادات خود را درباره تخصیص سهیمه نوروزی به ستاد هدفمندی و کارگروه حمل‌ونقل ارائه کرده‌ایم اما هنوز با این پیشنهاد موافقت نشده است.

با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تغییراتی در قیمت بنزین اعمال خواهد شد اما تا پیش از آن سهمیه و قیمت بنزین فروردین‌ماه به همان میزان قبلی باقی خواهد ماند.

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

998

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.