هیچ خاطره شیرینی در سال 90 نداشتم!

کریمی: مسئولیت این نتیجه برعهده من است/مسی‌ها خودشان را بی‌جهت می‌انداختند

علی کریمی پس از توقف پرسپولیس برابر مس گفت که مسئولیت این نتیجه بر عهده او است.
سه‌شنبه، 23 اسفند 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
کریمی: مسئولیت این نتیجه برعهده من است/مسی‌ها خودشان را بی‌جهت می‌انداختند

راسخون : علی کریمی پس از توقف پرسپولیس برابر مس گفت که مسئولیت این نتیجه بر عهده او است.
 
علی کریمی پس از تساوی یک بر یک مقابل مس کرمان اظهار داشت: نتیجه خیلی بد بود. هر چقدر هم خوب بازی کرده باشیم وقتی نتیجه به سود ما نباشد بی فایده است. مسئولت این نتیجه بیشتر بر عهده من است چون اگر پنالتی را تبدیل به گل می‌کردم می‌توانستیم برنده باشیم. از هواداران، بازیکنان و کادر فنی عذر خواهی می‌کنم.

وی ادامه داد: با این بازی که مس کرمان انجام داد مشخص بود که آنها به دنبال تساوی هستند و به خواسته‌شان رسیدند.

هافبک پرسپولیس در مورد عصبانیتش در اواخر بازی گفت: وقتی بازیکنی که به گفته خود مسی‌ها قرار نبود در ترکیب قرار بگیرد خودش را روی زمین می‌اندازد چه می‌توانم بگویم. هر کس جای من بود عصبانی می‌شد. آنها زمان زیادی از بازی را گرفتند و با مصدومیت بازی را از جریان انداختند. با این سیستم بازی کردن فکر کنم آنها در لیگ برتر بمانند.

کریمی اضافه کرد: از این به بعد باید به گفته کی‌روش عمل کنیم و اگر دیدیم بازیکنی بی جهت خودش را به زمین می‌اندازد توپ را به بیرون نزنیم. بازی جوانمردانه باید دو طرفه باشد اما مسی‌ها این کار را نمی‌کردند وقت زیادی را از بازی گرفتند.

وی در مورد ریاست دوباره کفاشیان در فدراسیون فوتبال گفت: انتخاب درستی بود. اشکالاتی در 4 سال گذشته وجود داشت و اگر ازافراد کارشناس در 4 سال بعدی استفاده شود می‌توانیم پیشرفت خوبی داشته باشیم.

بازیکن تیم ملی در مورد تیم‌های هم گروه ایران با کره جنوبی، ازبکستان، لبنان و قطر در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی عنوان کرد: در گروه آسانی قرار نگرفتیم و همه تیم‌ها خوب هستند. در مجموع کار سختی داریم و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. لبنان تیم کوچکی نیست. این تیم با کره جنوبی و امارات هم گروه بوده و می‌تواند خطرناک باشد و کار را برای ما سخت کند.

کریمی درباره مشکلاتی که بین سازمان بازرسی کل کشور با فدراسیون فوتبال رخ داده است، گفت:‌ من در جریان این موضوع نیستم اما امیدوارم هرچه به صلاح فوتبال است اتفاق بیفتد. باید مراقب باشیم و جانب احتیاط را رعایت کنیم.

وی درباره اتفاقاتی که بین او و دنیزلی رخ داده بود، خاطرنشان کرد: من پس از آن حادثه حرف‌هایم را زدم اما روز گذشته نیز بار دیگر خبرنگاران درباره این موضوع از دنیزلی سؤال کردند. این یک موضوع کوچک بین من و دنیزلی بود ولی متاسفانه بزرگ جلوه داده شد. مسئله خاصی نبود که اینقدر بزرگ شود. هرچه بین من و دنیزلی بود تمام شده بود اما مطبوعات بار دیگر این مسائل را مطرح کردند.

کریمی درباره خاطرات تلخ و شیرینش در سال 90 گفت: هیچ خاطره شیرینی نداشتم و همه تلخ بودند.

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

998

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.