کاروان به سمت قم در حرکت است

آمادگی قم برای استقبال از کاروان جهانی «الی بیت‌المقدس»

کاروان جهانی «الی بیت‌المقدس» در مسیر خود به سمت قم در حرکت است و این شهر با تبلیغات میدانی و ... آماده استقبال از کاروان است.
جمعه، 26 اسفند 1390
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
آمادگی قم برای استقبال از کاروان جهانی «الی بیت‌المقدس»

راسخون : کاروان جهانی «الی بیت‌المقدس» در مسیر خود به سمت قم در حرکت است و این شهر با تبلیغات میدانی و ... آماده استقبال از کاروان است.


به گزارش راسخون به نقل از فارس، شهر مقدس قم، چند روزی است که خود را برای استقبال پرشور از کاروان جهانی «الی بیت المقدس» آماده می‌کند.

نمایشگاه فرهنگی مرتبط با قدس و أقصی از دو روز قبل در صحن جوادالائمه«ع» حرم حضرت معصومه«س» راه‌اندازی شده و به توزیع اقلام فرهنگی در میان مخاطبان مشغول است.

بنرها و پوسترهای مرتبط با کاروان در سطح شهر خودنمایی می‌کنند و در تبلیغات همایش تقدیر از کاروان، جمله‌ای از سید حسن نصرالله دیده می‌شود: «اگر چه ما نسل بعد از 1967 در مقابل اشغال قدس مؤاخذه نمی‌شویم ولی درمقابل تداوم این اشغال تا امروز مورد سؤال قرار خواهیم گرفت! هر فرد مسلمان یا مسیحی بایدخود را آماده کند تا در روز قیامت پاسخ دهد که برای آزادسازی قدس چه اقدامی انجام داده است؟!»

همچنین جمله‌ای از زنده‌یاد، حاج احمد متوسلیان که می‌گفت: «ما با اسرائیل وارد جنگ خواهیم شد هر کس با ماست بسم الله هر کس نیست خداحافظ!» نیز در شهر دیده می‌شود.

جوان‌های حزب‌اللهی قم نیز آماده شده‌اند تا با یک کاروان موتوری، از همان نقطه ورود کاروانیان به شهر، به استقبال آنان بروند و تا حرم مطهر آنان را همراهی کنند.

همچنین طلاب ایرانی و غیرایرانی قم آماده استقبال از این کاروان در سالن قدس مدرسه امام خمینی(ره) هستند.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

115

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.