مدیرکل بین‌الملل و راهبری امور زیارتی سازمان حج و زیارت:

اعزام مجدد زائران عتبات به سامرا و کاظمین از 14 فروردین آغاز می‌شود

مدیرکل بین‌الملل و راهبری امور زیارتی سازمان حج و زیارت از دایر شدن مجدد اعزام زائران عتبات عالیات به سامرا و کاظمین از 14 فروردین جاری خبر داد.
دوشنبه، 14 فروردين 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
 اعزام مجدد زائران عتبات به سامرا و کاظمین از 14 فروردین آغاز می‌شود

راسخون : مدیرکل بین‌الملل و راهبری امور زیارتی سازمان حج و زیارت از دایر شدن مجدد اعزام زائران عتبات عالیات به سامرا و کاظمین از 14 فروردین جاری خبر داد.

حجت‌الاسلام مهدی شهسواری با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی برگزاری اجلاس سران عرب در بغداد، زیارت سامرا و کاظمین از چهارم فروردین ماه از جدول برنامه زائران کشورمان که به عتبات عالیات مشرف شده بودند، حذف شده است.

وی افزود: اعزام زائران کشورمان به سامرا و کاظمین از فردا 14 فروردین ماه از سر گرفته خواهد شد.

مدیرکل بین‌الملل و راهبری امور زیارتی سازمان حج و زیارت درباره احتمال بازگشایی مرز خسروی از 14 فرودین ماه به روی زائران عتبات عالیات خاطرنشان کرد: برخی اخبار در این خصوص اعلام شده اما هنوز زمان دقیقی برای بازگشایی مجدد مرز خسروی تعیین و اعلام نشده است البته در تلاش هستیم هر چه زودتر این پایانه مرزی بازگشایی شود.

حجت‌الاسلام شهسواری با اشاره به اعزام بخشی از زائران عتبات عالیات به صورت هوایی به عراق تصریح کرد: در حال حاضر در حدود یک‌سوم مجموع زائرانی که به عتبات عالیات عراق اعزام می‌شوند به صورت هوایی موفق به انجام این سفر می‌شوند.

وی یادآور شد: تلاش سازمان حج و زیارت بر آن است که آن دسته از زائرانی که اعزام هوایی آنها به مقصد فرودگاه بغداد انجام می‌شود بازگشت آنها از فرودگاه نجف اشرف باشد و بالعکس زائرانی که از مقصد کشورمان به فرودگاه نجف مشرف می‌شوند بازگشت آنها از بغداد انجام شود.

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

998

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.