تخلف مخابرات در افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت به موبایل

معاون سازمان تنظیم مقررات درحالیکه مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت به موبایل در برخی مناطق خاص در راستای اجرای طرح یکسان سازی کدهای مخابراتی خبرداده بود اعلام کرد که از این موضوع بیخبریم .
پنجشنبه، 17 فروردين 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
تخلف مخابرات در افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت به موبایل

راسخون : معاون سازمان تنظیم مقررات درحالیکه مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت به موبایل در برخی مناطق خاص در راستای اجرای طرح یکسان سازی کدهای مخابراتی خبرداده بود اعلام کرد که از این موضوع بیخبریم .

حسن رضوانی در مورد افزایش تعرفه مکالمات ثابت به همراه در برخی مناطق خاص و هماهنگی شرکت مخابرات ایران با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که از سوی مدیرعامل مخابرات ایران مطرح شده است، اظهار داشت: هیچ هماهنگی در این زمینه با سازمان تنظیم مقررات صورت نگرفته و این موضوع را تکذیب می کنم.

به گزارش راسخون به نقل از مهر، معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید کرد که هرگونه تغییرات تعرفه ای در راستای اجرای طرح هم کدی مخابراتی فقط مربوط به تعرفه تلفن ثابت به ثابت بوده و تماس با تلفن همراه هیچ تغییراتی نداشته است.
 
وی ادامه داد: این موضوع را رگولاتوری تصویب و اعلام نکرده و هماهنگی نیز با این سازمان صورت نگرفته است.
 
رضوانی خاطرنشان کرد که تعرفه مکالمات تلفن ثابت به ثابت شهری و بین شهری در راستای اجرای طرح یکسان سازی کدهای استانی قابل تغییر است و در غیراینصورت مخابرات تخلف کرده و هزینه اضافی از مشترکان دریافت کرده است.
 
وی با بیان اینکه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکنون در جریان این تصمیم مخابرات قرار نگرفته است، گفت: رگولاتوری این موضوع را پیگیری و براساس مصوبات پروانه ای اعمال مقررات خواهد کرد.
 
 مدیرعامل شرکت مخابرات ایران روز گذشته از تغییر نرخ مکالمات تلفن ثابت به همراه اول در برخی مناطق خاص در راستای اجرای طرح یکسان سازی کدهای استانی خبرداد و گفت: این افزایش نرخ مکالمات تحت هماهنگی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام شده است.
 
صابر فیضی به مهر گفت: در راستای اجرای طرح یکسان سازی کدهای شهرستانهای تهران نرخ تعرفه های مکالمات تلفن ثابت درون شهری و برون شهری افزایش یافته اما در برخی استانهای دیگر و تنها در برخی مناطق این استانها نرخ مکالمات تلفن ثابت به موبایل نیز تغییراتی داشته که اطلاعیه آن از سوی شرکت مخابرات منطقه مربوطه اعلام شده است.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

115

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.