امیر اسماعیلی:

رادار ثامن تا 10 روز دیگر به بهره برداری می‌رسد

فرمانده قرارگاه پدافند خاتم الانبیاء در خصوص اقدامات جدید این قرارگاه در سال جدید گفت: در زمینه کشف، رادار ثامن که در یکی از نقاط سخت کشور نصب شده است، در کمتر از 10 روز دیگر به بهره برداری می رسد.
دوشنبه، 21 فروردين 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
رادار ثامن تا 10 روز دیگر به بهره برداری می‌رسد

راسخون : فرمانده قرارگاه پدافند خاتم الانبیاء در خصوص اقدامات جدید این قرارگاه در سال جدید گفت: در زمینه کشف، رادار ثامن که در یکی از نقاط سخت کشور نصب شده است، در کمتر از 10 روز دیگر به بهره برداری می رسد.

امیر سردار فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء در حاشیه مراسم سی و سومین سالگرد شهادت امیر صیاد شیرازی درپاسخ به سئوال خبرنگار مهر، افزود: این رادار در یکی از نقاط سخت کشور نصب شده است و به عنوان کشف کمکی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

فرمانده قرارگاه پدافند خاتم الانبیاء خاطر نشان کرد: پس از نصب این رادار سعی می شود در سایر نقاط کشور نیز از این رادار استفاده شود.

اسماعیلی در ادامه تصریح کرد: سامانه اطلاعاتی صیاد 40 نیز به نقطه قوت خوبی رسیده و در اشراف اطلاعاتی به ما کمک می کند.

وی همچنین در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص فعالیت های این قرارگاه در سال تولید ملی اظهار داشت: تحریم ها به ما کمک کردند که به سرمایه داخلی متکی باشیم و در زمینه دفاعی تنها از توانایی قرارگاه، دانشگاه و صنایع استفاده کنیم و به خرید از خارج نیندیشیم.

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

998

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.