برگزاری دیدار ایران - امارات در العین

مسئولان فدراسیون فوتبال امارات شهر العین را به عنوان محل دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال امارات و ایران انتخاب کردند.
سه‌شنبه، 22 فروردين 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
برگزاری دیدار ایران - امارات در العین

راسخون : مسئولان فدراسیون فوتبال امارات شهر العین را به عنوان محل دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال امارات و ایران انتخاب کردند.

به گزارش راسخون به نقل از واحد مرکزی خبر خسرو والی زاده ، مدیررسانه‌ای تیم ملی با بیان این مطلب ، درباره  آخرین اخبار در خصوص دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران و امارات گفت: بازیکنان دعوت شده برای حضور در این مسابقه روز شنبه 26 فرودین‌ماه در اردوی تیم ملی خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کرده و صبح روز27 فرودین‌ماه یک جلسه اردو در کمپ تیم‌های ملی برگزار خواهد شد.
 
وی اضافه کرد: کاروان تیم ملی ایران ساعت 20 یکشنبه فرودین‌ماه راهی امارات شده و پس از ورود به شهر دبی، بلافاصله راهی شهر العین می‌شود که با اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال امارات دیدار تیم ملی با امارات در ورزشگاه این شهر برگزار خواهد شد.
 
مدیررسانه‌ای تیم ملی همچنین تاکید کرد: تیم ایران روز 28 فروردین‌ماه نخستین و تنها تمرین خود را در شهر العین برگزار کرده و ساعت 19 روز 29 فرودین‌ماه به مصاف تیم امارات خواهد رفت.
 
وی با اشاره به اینکه بعد از این بازی تیم ملی به دلیل طی مسافت شهرهای العین تا دبی به پرواز شب همان روز نمی‌رسید، اظهار داشت: طبق هماهنگی صورت گرفته، تیم ملی ساعت 13:30 دقیقه روز 30 فرودین‌ماه از دبی به تهران بازخواهد گشت.
 
والی‌زاده با بیان اینکه کی‌روش روز پنجشنبه به ایران باز می‌گردد، در پایان گفت: سرمربی تیم ملی ایران بلافاصله پس از حضور در ایران برای تماشای دیدار سپاهان با پرسپولیس به اصفهان می‌رود. ضمن اینکه طی روزهای آینده گاسپار و سیموئز هم به ایران باز می‌گردند.

/2759/

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.