غیبت به خاطر مصدومیت

شایعه سکته بازیکن ایرانی تیم فوتبال اوساسونا/ نکونام: در سلامت کامل هستم!

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران انتشار شایعه سکته کردنش را بی اساس خواند و گفت: کاملا سالم هستم و در بازی بعدی اوساسونا نیز به میدان خواهم رفت.
چهارشنبه، 23 فروردين 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
شایعه سکته بازیکن ایرانی تیم فوتبال اوساسونا/ نکونام: در سلامت کامل هستم!

راسخون : کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران انتشار شایعه سکته کردنش را بی اساس خواند و گفت: کاملا سالم هستم و در بازی بعدی اوساسونا نیز به میدان خواهم رفت.

به گزارش راسخون به نقل از مهر، روز سه شنبه خبری برای برخی اهالی رسانه پیامک شد که حاوی خبر سکته جواد نکونام بازیکن ایرانی تیم فوتبال اوساسونا و کاپیتان تیم ملی ایران بود. این خبر در حالی خیلی سریع به یک شایعه نزدیک به واقعیت تبدیل شد که نکونام به علت مصدومیت در دو بازی گذشته تیمش حضور نداشت.

جواد نکونام که شب گذشته در کنار مسعود شجاعی در حال تماشای دیدار اوساسونا برابر اسپانیول بود در مورد این خبر گفت: برایم جای تعجب دارد که هرزچندگاهی چنین شایعاتی را پیرامون من به راه می اندازند. من صحیح و سالم هستم و در کنار مسعود شجاعی بازی اوساسونا را تماشا می کنیم.

نکونام در مورد آخرین وضعیت مصدومیتش نیز گفت: مشکل خاصی ندارم و می توانم در دیدار آینده اوساسونا را همراهی کنم. من از ناحیه مچ پا قدری مصدوم بودم که با چند روز استراحت و تمرینات ویژه شرایط حضور در بازی را پیدا کرده ام.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

115

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.