هواپیماهای پیشرفته آمریکا را در خاک ایران به زمین نشانده‌ایم

فرمانده کل ارتش در خصوص ادعای برخی رسانه های غربی درباره تجاوز به آسمان ایران از طریق هواپیماهای شناسایی بدون سرنشین گفت:این ادعاها حرف های پوچی است.
چهارشنبه، 23 فروردين 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
هواپیماهای پیشرفته آمریکا را در خاک ایران به زمین نشانده‌ایم

راسخون : فرمانده کل ارتش در خصوص ادعای برخی رسانه های غربی درباره تجاوز به آسمان ایران از طریق هواپیماهای شناسایی بدون سرنشین گفت:این ادعاها حرف های پوچی است.

به گزارش راسخون به نقل از مهر، امیر عطاء الله صالحی در خصوص ادعای برخی رسانه های غربی درباره تجاوز به آسمان ایران از طریق هواپیماهای شناسایی بدون سرنشین و عکسبرداری از برخی اماکن و تجهیزات در داخل کشور، گفت: الان احتیاجی به هواپیما نیست، تجهیزات ماهواره ای به گونه ای است که از طریق گوگل همه تصویرها از سراسر جهان قابل مشاهده است.

فرمانده کل ارتش خاطر نشان کرد: ما نیز ماهواره های پیشرفته ای داریم و این ادعاها حرف های پوچی است، ما توانسته ایم هواپیماهای پیشرفته آمریکا را بعد از ورود به خاک ایران به زمین نشانده و به اختیار خود در آوریم.

صالحی همچنین در خصوص تهدیدات آمریکا و اسرائیل علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: وظیفه آمریکایی ها شیطنت است و به همین خاطر است که شیطان بزرگ نام گرفته است.

وی در ادامه افزود: وظیفه ما هم پاسخ دادن به این تهدیدات است، آمریکایی ها همانطور که در طول سالهای بعد از انقلاب هیچ غلطی نتوانستند بکنند در آینده هم هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

فرمانده کل ارتش با توجه به ایام سالگرد شهید صیاد شیرازی در بیان ویژگی های اخلاقی این شهید گفت: علما و مراجع ما اصطلاحی دارند به نام جامع الشرایط بودن؛ ما نیز در خصوص شهید صیاد شیرازی معتقدیم ایشان یک شخص جامع الشرایط بود نه یک نظام جامع الشرایط.

وی در ادامه افزود: شهید صیاد شیرازی هم عارف بود هم عالم و هم یک متخصص. او در عین حال که نظریه پرداز بود در بعد عمل نیز همیشه اولین نفر بود.

صالحی اظهار داشت: به خاطر این خصوصیات و ویژگی ها است که می گوییم شهید صیاد شیرازی یک شخص جامع الشرایط بود.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

115

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.