اولاند خواستار تدابیر جدید برای حل بحران بدهی اروپا شد

رئیس‌جمهور فرانسه در جریان دیدار اخیر با نخست‌وزیر ایتالیا خواستار اتخاذ تدابیر جدید برای حل بحران بدهی اروپا و نجات منطقه یورو از آشفتگی مالی شد.
شنبه، 27 خرداد 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
اولاند خواستار تدابیر جدید برای حل بحران بدهی اروپا شد

راسخون :رئیس‌جمهور فرانسه در جریان دیدار اخیر با نخست‌وزیر ایتالیا خواستار اتخاذ تدابیر جدید برای حل بحران بدهی اروپا و نجات منطقه یورو از آشفتگی مالی شد.


به گزارش فارس به نقل از شبکه خبری "یورونیوز"، "فرانسوا اولاند" رئیس‌جمهور فرانسه در جریان دیدار با "ماریو مونتی" نخست‌وزیر ایتالیا در رم، در خصوص نجات منطقه یورو از آشفتگی مالی به توافق رسیدند.

اولاند و مونتی اظهار داشتند که برای نجات منطقه یورو از بحران، باید گام‌های بیشتری برداشته شود.

اولاند طی کنفرانس خبری مشترک با مونتی به خبرنگاران گفت: «من نمی‌خواهم اروپا قاره‌ای بیمار دیده شود. ما قدرت اقتصادی بزرگی داریم، ما گروهی از کشورها با تاریخ بزرگ هستیم، اما با تمام شرایطی که برای تضمین آینده ما موجود است خودمان باید تلاش کنیم.»

بر اساس این گزارش رئیس جمهور فرانسه ضمن ارائه طرح رشد اقتصادی اروپا از طریق سرمایه‌گذاری، طرح ریاضت اقتصادی "آنگلا مرکل" صدر اعظم آلمان به منظور حل بحران بدهی‌ها را مورد انتقاد قرارداد.

صدراعظم آلمان می‌کوشد تا با صرفه‌جویی و پیگیری سیاست ریاضت اقتصادی وضعیت آشفته اقتصادی را ساماندهی کند.

این باعث شده تا مطبوعات و سیاستمداران فرانسوی مبارزه قدرتی را بین این دو سیاستمدار اروپایی برای حل بحران یورو پیش‌بینی کنند.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

100

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.