ماجرای لج‌بازی جامعه صنفی تهیه‌کنندگان

«حبیب‌الله بهمنی» با اشاره به اقدام جامعه صنفی تهیه‌کنندگان در قبال موضع بجای حوزه هنری در عدم نمایش فیلم‌های مساله‌دار، گفت: نتیجه این لج و لج‌بازی‌ها باعث آسیب رساندن به سینما می‌‌شود.
سه‌شنبه، 30 خرداد 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
ماجرای لج‌بازی جامعه صنفی تهیه‌کنندگان

راسخون : «حبیب‌الله بهمنی» با اشاره به اقدام جامعه صنفی تهیه‌کنندگان در قبال موضع بجای حوزه هنری در عدم نمایش فیلم‌های مساله‌دار، گفت: نتیجه این لج و لج‌بازی‌ها باعث آسیب رساندن به سینما می‌‌شود.

 به گزارش راسخون به نقل از فارس، اوایل سال جاری رئیس حوزه هنری در اقدامی شجاعانه اعلام کرد 20 فیلم سینمایی مساله‌دار که مناسب نمایش برای عموم مردم نیست را در سینماهای متعلق به حوزه هنری اکران نمی‌کند.
این صحبت‌های محسن مومنی‌شریف با حاشیه‌های زیادی همراه شد، تا اینکه سه روز پیش رئیس هیئت مدیره جامعه صنفی تهیه‌کنندگان در قبال این موضع درست و بجای رئیس حوزه هنری اعلام کرد هیچ فیلمی برای اکران به سینماهای حوزه هنری و ازجمله سینما آزادی ارایه نمی‌شود.
درخصوص این موضوع «حبیب‌الله بهمنی» کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در مورد تصمیم جدید شورای صنفی نمایش و جامعه صنفی تهیه‌کنندگان در قبال موضع حوزه هنری، گفت: به نظر من در مجموع نتیجه این لج و لج‌بازی‌ها باعث می‌شود به سینما آسیب جدی وارد شود و دودش به چشم سینماگران خواهد رفت.
کارگردان «سیب و سلما» در ادامه افزود: به نظر می‌رسد با وساطت می‌توان این مسائل را حل کرد.
بهمنی در ادامه افزود: در این مسئله هم حوزه ضرر خواهد کرد و هم جامعه صنفی تهیه‌کنندگان، به نظر من به جای تفرقه‌افکنی باید با هم‌فکری سینما را از بحران نجات بدهیم. /7432

 

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.