رقابت 230 طلبه در آزمون مرکز فقهی ائمه اطهار

230نفر از طلاب سراسر کشور با شرکت درآزمون ورودی سطوح عالی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) قم بایکدیگر به رقابت پرداختند.
شنبه، 3 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
رقابت 230 طلبه در آزمون مرکز فقهی ائمه اطهار

راسخون : 230نفر از طلاب سراسر کشور با شرکت درآزمون ورودی سطوح عالی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) قم بایکدیگر به رقابت پرداختند. 

 به گزارش راسخون به نقل از خبر گزاری حوزه، 230نفر از طلاب سراسر کشور، صبح جمعه 2تیر ماه، در آزمون ورودی سطوح عالی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) شرکت کردند.
حجت الاسلام جواد نوروزی گهر، مدیر اجرایی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) در حاشیه این آزمون به خبرنگار خبرگزاری حوزه گفت: این دوره پانزدهمین دوره در بخش سطوح عالی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) می باشد که بیش از230 نفر ازطلاب سراسرکشور در آزمون ورودی آن شرکت کردند.
وی ادامه داد: تعداد 16نفر از طلاب شرکت کننده که در آزمون ورودی بالاترین نمره را کسب کنندبلافاصله به مصاحبه دعوت خواهند شد.
مدیر اجرایی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، با اشاره به تفاوت این دوره،‌ یادآور شد: تمام دروس این دوره به طور متمرکز وبا حضور اساتید برجسته و نخبه در دو قسمت اصلی وتابع برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: فراخوان ثبت نام آزمون ورودی سطوح عالی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) از اول خرداد ماه91 آغاز شد که به علت استقبال فراوان طلاب تا پایان 23خرداد ماه تمدید شد.
مدیر اجرایی  مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، زمان اعلام نتایج را ششم تیر ماه اعلام کرد وگفت: شرکت‌کنندگان در آزمون می‌توانند برای اطلاع‌ از نتیجه به پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) به نشانی http://www.markazfeqhi.com/main/  مراجعه کنند./7432

 

 


 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.