سریال شهید باكری كلید می خورد

مدیر شبكه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: سریال شهید مهدی باكری سوم خرداد ماه سال آینده كلید می خورد.
شنبه، 3 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
 سریال شهید باكری كلید می خورد

راسخون : مدیر شبكه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: سریال شهید مهدی باكری سوم خرداد ماه سال آینده كلید می خورد.

 حجت الاسلام حسین رحیم زاده روز شنبه در جلسه هماهنگی ساخت سریال شهید باكری افزود: در حال حاضر روند تحقیق در خصوص شخصیت شهید مهدی باكری در حال انجام است كه این روند تا پایان مهر ماه سال جاری ادامه دارد كه بر اساس آن طرح اولیه سریال نوشته و ارائه می شود.
وی اضافه كرد: در ماههای آبان و آذر امسال نیز بررسی این تحقیقات و طرح اولیه آن توسط صدا و سیما و ادارات و نهادهای مرتبط اجرا می شود كه نتیجه آن در نوشتن فیلم نامه بسیار موثر خواهد بود.
وی از آغاز نگارش فیلم نامه از دی ماه سال جاری خبر داد و اظهار كرد: در این خصوص در نظر داریم از فیلمنامه نویسان برجسته ای استفاده كنیم.
نماینده سیمافیلم در ساخت سریال شهید باكری افزود: در صورت تحقق اعتباری این طرح، انتظار داریم در سوم خرداد سال آینده عملیات ساخت این پروژه آغاز شود.
حجت الاسلام رحیم زاده در خصوص جایگاه این سریال در صدا و سیما اظهار كرد: این سریال جزو آثار فاخر و رده اول صدا و سیما محسوب می شود كه می توان آن را جزو سه سریال برتر و در اولویت تولید دانست.
وی گفت: طبق برنامه ریزیهای انجام شده، در 10 سال آینده ساخت 26 سریال فاخر و نوع الف ویژه در كشور در صف تولید است. /7432

 

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.