سایپا تنها باشگاهی که مدرک داده است

17 باشگاه لیگ برتری مدارک‌شان را نداده‌اند/ خطر در کمین فوتبال ایران

فقط باشگاه سایپا برای ارسال مدارک به AFC گزارش عملکرد سالیانه خود را به فدراسیون فوتبال تحویل داده است.
سه‌شنبه، 6 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
17 باشگاه لیگ برتری مدارک‌شان را نداده‌اند/ خطر در کمین فوتبال ایران

راسخون : فقط باشگاه سایپا برای ارسال مدارک به AFC گزارش عملکرد سالیانه خود را به فدراسیون فوتبال تحویل داده است.

به گزارش راسخون، به نقل از خبرگزاری فارس، 19 تیر باید تمام مدارک باشگاه ها که شامل گزارش سالیانه باشگاه های لیگ برتری است به کنفدراسیون فوتبال آسیا برسد. فدراسیون فوتبال از اسفند سال گذشته با اعلام این خبر به باشگاه ها تاکید کرد تا 17 تیر سال 91 فرصت دارند گزارش عملکرد خود را به فدراسیون تحویل دهند.

باشگاه ها باید با رعایت 21 آیتم مورد نظرکنفدراسیون آسیا این گزارش را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار دهند تا فدراسیون آنها را برای AFC ارسال کند.

با وجودی که سال گذشته به دلیل سهل انگاری دو سه باشگاه در ارسال مدارک امتیاز زیادی از ایران کسر و منجر به کاهش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا شد، اما ظاهرا این موضوع درس عبرتی برای باشگاه های ایرانی نشده است.

تاکنون از 18 باشگاه لیگ برتری فقط باشگاه سایپا مدارک خود را در اختیار کمیته صدور مجوز حرفه ای قرار داده که البته هنوز گزارش سایپا مورد بررسی قرار نگرفته است.

فدراسیون فوتبال بارها به باشگاه ها هشدار داده مدارک خود را تحویل دهند اما به نظر باشگاه های لیگ برتری در خواب غفلت به سر می برند و به انجام کار در دقیقه 90 عادت کرده اند. البته شاید هم درگیر نقل و انتقالات هستند و مسائل مهمتر برایشان فعلا اهمیتی ندارد. این در حالی است که خطر در کمین است اما بی توجهی در بین باشگاه ها موج می زند.

از سوی دیگر در حالی که باشگاه ها 11 روز برای ارسال مدارک خود وقت دارند تکلیف باشگاه هایی مثل راه آهن، فجرسپاسی، داماش و گهر زاگرس هنوز مشخص نیست. با این شرایط باید امیدی به گرفتن نمره کامل از کنفدراسیون فوتبال داشت؟
 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

100

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.