اسامی فیلم‌های سینمایی امروز سیما

"چراغ‌های رابطه"، "کوچولوها"، "داستان اسباب بازی 3" و آثار سینمایی و تلویزیونی دیگری امروز از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.
جمعه، 9 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
اسامی فیلم‌های سینمایی امروز سیما

راسخون : "چراغ‌های رابطه"، "کوچولوها"، "داستان اسباب بازی 3" و آثار سینمایی و تلویزیونی دیگری امروز از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

 به گزارش راسخون به نقل از مهر،‌ فیلم تلویزیونی "چراغ‌های رابطه" به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی احمد زالی، جمعه 9 تیرماه ساعت 16 ازشبکـه یک سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم قصه داستان دختری به نام لیلا را روایت می‌کند که سالها قبل بدون رضایت خانواده‌اش و با فردی که مورد قبول آنان نبوده ازدواج کرده و حالا به همراه دو فرزندش در تهران روزگار را سپری می‌کند. روزی از خانواده او که در اهواز زندگی می‌کنند خبر می‌رسد، برادر کوچک او دچار سرطان مغز استخوان شده و نیاز به آزمایش خون از سایر اعضای خانواده برای پیوند مغز استخوان است. عنایت بخشی، رحیم نوروزی، حسین فرضی نژاد و بهارک صالح نیا در "چراغ‌های رابطه" به ایفای نقش پرداخته‌اند.
قسمت دوم فیلم سینمایی "پنج روز تا نیمه شب" جمعه 9 تیرماه ساعت 22 ازشبکـه یک سیما پخش می‌شود. در قسمت دوم این فیلم خواهید دید: در ادامه وقتی یک سری اتفاقات مرتبط با مدارک ارائه شده پیش می‌آید، جان متوجه می‌شود که این مدارک به نوعی از آینده او خبر می‌دهند و با دیدن نام بازپرس (قاتل خودش) در پرونده به نام کارآگاه  سیکاروسی متوجه می‌شود که این ماجراها توسط او طراحی می‌شود. او تلاش می‌کند آینده و سرنوشتش را تغییر دهد و در نهایت هم موفق می‌شود. در حالیکه شاگرد او همچنان بر این باور است که وقوع اتفاق های آینده قابل اثبات خواهند بود
 فیلم تلویزیونی "دوازده برادر" به کارگردانی و تهیه کنندگی رسول بابا رضا، جمعه 9 تیر ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. دراین فیلم آموزش دوازده ماه سال به کودکان همراه با شعر و موسیقی که هرماه توسط یک برادر که نماد یک ماه است آموزش داده می‌شود.
فیلم تلویزیونی "اَوینار" به کارگردانی شهرام اسدی، جمعه 9 تیر ساعت 23 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان این فیلم با بازی پرویز پورحسینی، حسین پناهی، مهدی فتحی، آزیتا حاجیان و حمید طاعتی آمده: تیوای بشیر، قاطرچی پیر که آشنا به جاده‌های نرفته و پنهان کوه‌های کوهستان است، توسط مرد زرگری که در اثر بمباران شیمیایی شهر حلبچه نابینا شده است، اجیر می‌شود تا به مکانی امن برسند که در این مکان امن می‌تواند کردستان ایران باشد...
فیلم سینمایی "میدان جنگ" به کارگردانی  لی جونگ ایک ، جمعه 9 تیرماه ساعت 14:30 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. دراین فیلم می‌بینیم: امپراطورتانگ قصد دارد دو سرزمین همسایه اش یعنی گوگوریو و سیلا را تصرف کند.برای این کار نقشه کشیده است که در ابتدا با سیلا به بهانه دادن زمین به حاکمش، متحد شود و گوگوریو را تسخیر کند و وقتی تانگ با کمک سیلا،گوگوریو را تصرف کرد به سیلا نیزحمله کرده و آنجا را هم تصرف کند... "میدان جنگ" با بازی جیم یاوونگ و مون شیک لی،محصول سال 2011 درکشور کره ساخته شده است.
فیلم سینمایی "کوچولوها" به کارگردانی تام هارپر، جمعه 9 تیرماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم می‌بینیم: اری یتی کلاک دختر پاد و هومیلی است. این خانواده از نوع آدم‌های کوتوله هستند. آنها در زیر کف چوبی اتاق جیمز که یک پسر بچه است زندگی می‌کنند. شارون هورگان و کریستوفر اکلستو در "کوچولوها" محصول سال 2011  کشور انگلیس بازی کرده‌اند.
فیلم سینمایی "روزنامه" به کارگردانی و تهیه کنندگی ران هاوارد، جمعه 9 تیرماه ساعت 20:30  درقالب برنامه "سینما4" از شبکه چهار سیما پخش می‌شود. داستان فیلم در خصوص تلاش و رقابت در اداره یک روزنامه پرتیراژ صبح است. کیتون خبرنگاری که به رغم مشکل نزدیک بودن زایمان همسرش با همکارش به نام "کلوز"، بر سر بی گناهی جوان سیاه پوستی که متهم به قتل شده است مبارزه می‌کند و پیروز می‌شود. مایکل کیتن، رابرت دووال، گلن کلوز و ماریسا تومی در "روزنامه" محصول سال 1994 کشور آمریکا ایفای نقش کرده‌اند.
فیلم‌های سینمایی و انیمیشن "چشم‌های نامحسوس"، "جانور"، "خارج از دید" و "موهبت الهی" روز جمعه 9 تیر ماه ساعت 13:15، 15،17 ، 21  و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود./7432

 

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.