سپاه: پهپاد آمريكايي شبيه‌سازي مي‌شود

اصل موضوع اين است كه در اين پهپاد صدها نوع تكنولوژي به كاررفته است كه هركدام از آنها به لحاط عملياتي اطلاعاتي و تكنيكي براي ما ارزشمند است و ما به آنچه دشمن نمي‌خواست دست يافتيم .
سه‌شنبه، 13 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
سپاه: پهپاد آمريكايي شبيه‌سازي مي‌شود

راسخون : اصل موضوع اين است كه در اين پهپاد صدها نوع تكنولوژي به كاررفته است كه هركدام از آنها به لحاط عملياتي اطلاعاتي و تكنيكي براي ما ارزشمند است و ما به آنچه دشمن نمي‌خواست دست يافتيم .


فرمانده نيروي هوافضاي سپاه گفت: پهپاد آمريكايي RQ ۱۷۰ بدون شك شبيه‌سازي خواهد شد.

سردار سرتيپ اميرعلي حاجي‌زاده در گفت‌وگو با ايسنا، با اعلام اين خبر و با اشاره به اطلاعات به دست آمده از هواپيماي بدون سرنشين آمريكايي RQ ۱۷۰ اظهار كرد: ما به آنچه دشمن مايل نبود، از آن مطلع شويم، دست پيدا كرده‌ايم.

وي در پاسخ به اين سوال كه با توجه به ادعاي برخي رسانه‌هاي بيگانه مبني بر عدم دستيابي ايران به اطلاعات مهم درباره RQ ۱۷۰ آيا احتمال به پرواز در آوردن اين پهپاد براي اثبات ادعاي ايران وجود دارد يا نه؟ گفت: ما قبلا با كدهايي كه داده‌ايم، اين مساله را ثابت كرده‌ايم. اصل موضوع اين است كه در اين پهپاد صدها نوع تكنولوژي به كاررفته است كه هركدام از آنها به لحاط عملياتي اطلاعاتي و تكنيكي براي ما ارزشمند است و ما به آنچه دشمن نمي‌خواست دست يافتيم .

حاجي‌زاده در پاسخ به اين سوال كه آيا احتمال فروش پهپاد يا تكنولوژي‌هاي به كار رفته در آن به كشورهايي مانند روسيه، وجود دارد يا نه؟ گفت: هنوز بررسي در اين ارتباط صورت نگرفته است و تصميمات در اين باره بايد در سطوح بالاتر گرفته شود.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

100

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.