گزارش کامل بزرگداشت روز سرباز گمنام امام زمان(عج)

مسئولان نظام بر وظیفه سنگین نیروهای اطلاعاتی تاکید کردند

در آستانه ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و به مناسبت گرامیداشت نیمه شعبان، مسئولان عالی رتبه سیاسی و امنیتی در همایش سراسری بزرگداشت روز سرباز گمنام امام زمان (عج) شرکت و به ایراد سخن پرداختند.
چهارشنبه، 14 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
مسئولان نظام بر وظیفه سنگین نیروهای اطلاعاتی تاکید کردند

راسخون : در آستانه ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و به مناسبت گرامیداشت نیمه شعبان، مسئولان عالی رتبه سیاسی و امنیتی در همایش سراسری بزرگداشت روز سرباز گمنام امام زمان (عج) شرکت و به ایراد سخن پرداختند.
 
به گزارش راسخون به نقل از فارس، در آستانه ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و به مناسبت گرامیداشت نیمه شعبان، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور، آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه، لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان، جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی و سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش سراسری بزرگداشت روز سرباز گمنام امام زمان (عج) شرکت و به ایراد سخن پرداختند.

*احمدی نژاد:بهترین و مؤمن‌ترین و شریف‌ترین سنگربانان نظام در وزارت اطلاعات هستند

رئیس جمهور ضمن با اهمیت دانستن جایگاه و مأموریت‌های وزارت اطلاعات گفت: بهترین و مؤمن‌ترین و شریف‌ترین سنگربانان نظام در وزارت اطلاعات هستند.احمدی‌نژاد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران عظیم ترین حادثه تاریخ بعد از صدر اسلام است افزود: این انقلاب میراث و مقدمه تکمیل رسالت انبیاست. به همین دلیل روشن است که این انقلاب سینه به سینه همه مستکبران عالم و درگیر با جبهه کفر باشد.

وی افزود: انقلاب اسلامی که به دنبال اسلام ناب محمدی (ص) می‌باشد، بدون درگیری با جبهه مستکبران معنا و مفهومی ندارد و اگر ما پایبند به اصول باشیم، همواره درگیر با مستکبران که امروز سمبل استکبار جهانی، آمریکاست، هستیم.

امروز دشمن با حربه تحریم‌ها می‌خواهد جمهوری اسلامی را در نقطه ضعف قرار دهد. در حالی که ما با استفاده از اهرم‌های عقبه سیاسی و اجتماعی خودمان، مشکلات را تحمل کرده و سلاح تحریم را از دست دشمنان خواهیم گرفت.

رئیس جمهور گفت: در شرایط حاضر آمریکایی‌ها در وضعیت اضمحلال و روبه سقوط هستند و جمهوری اسلامی ایران در حال شکوفایی و صعود قرار دارد.

لاریجانی:وزارت اطلاعات در قضیه انتخابات مجلس شورای اسلامی خیلی هوشمندانه، دقیق و لطیف عمل کرد

لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، وزارت اطلاعات را دارای نیروهای کارآمد و خلاق برشمرد و گفت: این وزارتخانه در اجرای مأموریت‌هایش خودش را خوب یافته است.

وی با بیان اینکه وزارت اطلاعات در قضیه انتخابات مجلس شورای اسلامی خیلی هوشمندانه، دقیق و لطیف عمل کرد، افزود: این اقدام یک پدیده‌ای ملی و ماندگار برای کشور بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: وقتی عنصر مجاهدت و شهادت طلبی به میدان می‌آید، نصر و پیروزی در اقدامات اطلاعاتی را به همراه دارد و مسیر تکامل طی می‌شود.

لاریجانی همبستگی ملی در بین نیروهای وفادار انقلاب را یک ضرورت و تکلیف همگانی دانست و افزود: وزارت اطلاعات باید در این راستا کمک نماید.

*جلیلی :مهم ترین مسئله برای نظام جمهوری اسلامی رفع تهدیدها است

در این همایش جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی، وزارت اطلاعات را یک رکن رکین نظام برشمرده، تلاش‌ها و زحمات خالصانه سربازان گمنام امام زمان (عج) را در جهت پیشرفت و تعالی نظام اسلامی مهم ارزیابی کرد.

وی مهمترین رویارویی دشمنان بانظام اسلامی را به خاطر ظرفیت بزرگ انقلاب اسلامی، مدل جمهوری اسلامی و الگوی ولایت فقیه برای مردم جهان دانست و گفت: کشتی انقلاب اسلامی با نشاط و شتاب به پیش می‌رود و تاکنون توانسته از پیچ‌ها و موج‌های سهمگین عبور کند.

جلیلی افزود: آن چیزی که برای جمهوری اسلامی ایران مهم است رفع تهدیدات است و تنش‌ها نباید مانع از حرکت روبه جلو انقلاب شود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ما امروز به ریک رصد راهبردی دقیق نیاز داریم تا بتوانیم با اطلاعات موجود، نقاط ضعف دشمنان را شناسایی، تهدیدات را پیش‌بینی و متناسب با آن برنامه عملی داشته باشیم.

*آیت الله جنتی: وظیفه شما در وزارت اطلاعات باید یک  وظیفه تشکیلاتی و انقلابی باشد

آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان در این همایش خطاب به سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: شما این امتیاز ویژه را دارید که بدون شناخته شدن و در کسوت گمنامی به خدمت می‌پردازید.

وی افزود: وظیفه شما در وزارت اطلاعات پیش از اینکه یک وظیفه تشکیلاتی و انقلابی باشد، یک تکلیف الهی است.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه در فتنه 88 عده ای به دنبال ضربه زدن به ولایت فقیه بودند، گفت: مسئله ولایت فقیه از اسلام جدا نیست و مشروعیت دولت و نظام از ولی فقیه گرفته شده است.
/2759/

 

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.