پنج سرویس گوگل تعطیل شد

گوگل باز هم مجبور شد تعدادی از سرویس ها و خدمات خود که طرفدار چندانی نداشتند را تعطیل کند.
چهارشنبه، 14 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
پنج سرویس گوگل تعطیل شد

راسخون : گوگل باز هم مجبور شد تعدادی از سرویس ها و خدمات خود که طرفدار چندانی نداشتند را تعطیل کند.


به گزارش راسخون، به نقل از سی نت، خدمات تعطیل شده گوگل مینی، Talk Chatback، ویدئو، آی گوگل و پروژه این شرکت برای عرضه برنامه جستجو در سیستم عامل سیمبین بوده اند که با استقبال چندانی مواجه نشده اند.
 
بعد از اعلام تعطیلی این سرویس ها برخی کاربران خدمات گوگل به شوخی اعلام کردند که تاکنون حتی نام سرویس های تعطیل شده را هم نشنیده بودند و با اعلام این خبر از سوی گوگل از وجود آنها مطلع شده اند!
 
گوگل اجرای این طرح را بخشی از سیاست پاکسازی بهاری خود دانسته از سپتامبر سال گذشته آغاز شده و با اجرای آن ارائه حدود 30 مورد از خدمات گوگل متوقف شده است. Google Mini  خدماتی بود که برای کمک به شرکت های تجاری به منظور جستجو و طبقه بندی حجم زیادی از اسناد طراحی شده بود.
 
گوگل می گوید این خدمات را بدان علت متوقف کرده که ارائه آن از طریق سرویس های دیگری مانند Search Appliance، Site Search  و Commerce Search بهتر صورت می گیرد. از سوی دیگر خدمات گوگل ویدیو که عملا از سه سال قبل با ناممکن شدن آپلود ویدیو از طریق آن معلق شده بود، به زودی تعطیل می شود. iGoogle نام سرویس شکست خورده دیگر گوگل است که برای شخصی سازی خدمات این سایت راه اندازی شده بود.
 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

100

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.