سردار حاجی‌زاده:

روز واقعه موشک‌های سپاه همچون صاعقه بر سر دشمنان فرود می‌آید

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر آمادگی فراگیر ملت ایران و تسلیم نشدن برابر زورگویی‌ها و فشارهای مختلف دشمنان گفت: ما به هر تهدیدی پاسخ قاطع، کوبنده و پشیمان‌کننده می‌دهیم و در روز واقعه، موشک‌های سپاه همچون صاعقه بر سر دشمنان فرود خواهد آمد.
چهارشنبه، 14 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
روز واقعه موشک‌های سپاه همچون صاعقه بر سر دشمنان فرود می‌آید

راسخون : فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر آمادگی فراگیر ملت ایران و تسلیم نشدن برابر زورگویی‌ها و فشارهای مختلف دشمنان گفت: ما به هر تهدیدی پاسخ قاطع، کوبنده و پشیمان‌کننده می‌دهیم و در روز واقعه، موشک‌های سپاه همچون صاعقه بر سر دشمنان فرود خواهد آمد.


به گزارش راسخون، به نقل از خبرگزاری مهر، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده در پایان رزمایش موشکی پیامبر اعظم(ص) 7 افزود: نمایش مقتدرانه و به‌کارگیری انواع موشکهای پیشرفته و مدرن و به صحنه آوردن دستاوردها و تجهیزات نوظهور سپاه که حاصل تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و صادقانه محققان و دانشمندان ایرانی و طراحی و تولید صنایع نظامی کشور است که نشان از اضمحلال و بی‌خاصیت شدن تحریم‌های 33 ساله نظامی غرب علیه جمهوری اسلامی ایران دارد.
 
وی با تشریح مراحل سه‌گانه رزمایش موشکی پیامبر اعظم(ص) 7 و سامانه‌ها و تجهیزات بکارگیری شده در این رزمایش اظهار کرد: طی این رزمایش انواع موشک‌های دوربرد، میان‌برد و کوتاه‌برد از نقاط مختلف کشور به سمت اهداف از پیش تعیین شده در کویر ایران شلیک شد. در این رزمایش دهها فروند موشک از انواع شهاب 1، 2، 3 موشک خلیج فارس، فاتح 110، قیام، تندر و زلزال ‌شلیک و بسیاری از آنها پایگاه نظامی شبیه‌سازی شده دشمنان فرامنطقه‌ای را به طور کامل نابود و منهدم کرد.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه، شبیه‌سازی و احداث مقیاس کوچکی از یک پایگاه هوایی مشابه قدرتهای فرامنطقه‌ای را اقدامی برای سنجش دقت در هدف‌گیری، اثرگذاری اصابت‌ها، ناکارآمدسازی و عقیم کردن یگان تهاجمی دشمنان ارزیابی کرد و افزود: قابلیت‌ها و توانمندی‌های علمی متخصصان نیروهای مسلح شکوفایی و گسترش صنایع دفاعی و اتکا به فناوری بومی و خودباوری کارکنان نیروی هوافضای سپاه به نقطه‌ای از رشد و استحکام رسیده است که با قاطعیت می‌توان گفت ایران اسلامی امروز از تحریم‌ها عبور کرده و با تبدیل آن به یک فرصت راهبردی و طلایی، راههای پیشرفت و تکامل را به طور میان‌بر و شتابان سپری می‌کند.
 
حاجی‌زاده تامین امنیت پایدار منطقه‌ای، صلح و دوستی فراگیر و وحدت همه‌جانبه کشورهای اسلامی در ایجاد بلوک قدرت اسلامی را آرمان و آرزوی همه ملت‌های مسلمان منطقه خواند و تصریح کرد: رزمایش موشکی پیامبر اعظم (ص) 7 که در آن بخشی از توان نیروی هوافضای سپاه به کار گرفته شد بیانگر وجود ظرفیتهای سرنوشت‌ساز در کالبد امت اسلامی است که فهم دقیق آن خواهد توانست توان بازدارندگی کشورهای اسلامی را ارتقاء بخشد.
 
وی، شلیک موشک خلیج فارس به سمت هدف دریایی مشخص را آخرین مرحله از رزمایش پیامبر اعظم (ص) 7 معرفی کرد و افزود: براساس گزارش دریافتی از نقطه هدف، موشک خلیج فارس به طور دقیق به هدف مورد نظر اصابت و آن‌را که چندین برابر کوچکتر از هدف‌های دریایی تهدید محور است، منهدم کرد.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پایان، با اشاره به حضور خانواده شهدا و سران برخی از قبایل و طوایف جنوب شرق کشور در مراحلی از این رزمایش گفت: حضور این خانواده‌ها به عنوان نمایندگان ملت ایران در کنار رزمندگان شرکت‌کننده در این رزمایش مایه دلگرمی و امید و انگیزه بوده و این پیام را به دشمنان ماجراجو می‌دهد که در برابر مردم پایدار و شریف ایران راه به جایی نخواهد برد. ما محکم ایستاده‌ایم و از منافع، مصالح و ارزش‌های خود هرگز کوتاه نمی‌آییم.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

100

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.