قبادی اعلام کرد:

راه‌اندازی سامانه سنجش کیفیت نان/ مردم در ارزیابی نان مشارکت کنند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در ارزیابی کیفیت انواع نان در کشور، گفت: سامانه سنجش کیفیت نان راه‌اندازی شد.
سه‌شنبه، 20 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
راه‌اندازی سامانه سنجش کیفیت نان/ مردم در ارزیابی نان مشارکت کنند

راسخون : معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در ارزیابی کیفیت انواع نان در کشور، گفت: سامانه سنجش کیفیت نان راه‌اندازی شد.


به گزارش راسخون، به نقل از خبرگزاری مهر، عباس قبادی با اشاره به راه‌اندازی سامانه سنجش کیفیت نان کشور گفت: در راستای ارتقای کیفیت نان و با توجه به اهمیت دریافت نظرات و دیدگاههای مصرف‌کنندگان در خصوص کیفیت و بهداشت نان‌های تولیدی، سامانه سنجش کیفیت نان با همکاری مرکز پژوهش‌های غلات و شرکت بازرگانی دولتی ایران راه‌اندازی مجدد شده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: این سامانه در نیمه اول تیرماه سال‌ جاری فعال خواهد شد و بر اساس آن، مصرف‌کنندگان در زمان مراجعه به واحدهای نانوایی می‌توانند در صورت تمایل، به مشارکت در موضوع ارزیابی کیفیت نان کشور، اقدام کرده و نظرات خود را اعلام کنند.

وی تصریح کرد: با اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها در حوزه نان، بستر مناسبی جهت رقابت در توسعه کیفی نان کشور فراهم شده است و هرچه زمان می‌گذرد، نان‌های تولیدی کشور کیفی‌تر می‌شوند؛ لذا انتظار می‌رود مردم با مشارکت در اینگونه ارزیابی‌ها، متولیان را در جهت رسیدن به کیفیت مطلوب تولید نان یاری کنند.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

100

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.