مدیرکل اتباع و مهاجران خارجی استانداری تهران:

840 هزار اتباع خارجی مجاز در تهران ساکن هستند

مدیرکل اتباع و مهاجران خارجی استانداری تهران گفت: با اجرای طرح ساماندهی جمعیت اتباع مجاز افغانی در استان تهران به 840 هزار نفر رسید.
پنجشنبه، 22 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
840 هزار اتباع خارجی مجاز در تهران ساکن هستند

راسخون : مدیرکل اتباع و مهاجران خارجی استانداری تهران گفت: با اجرای طرح ساماندهی جمعیت اتباع مجاز افغانی در استان تهران به 840 هزار نفر رسید.

به گزارش راسخون، به نقل از خبرگزاری فارس، عیسی موسوی نسب درباره اتباع غیر مجاز افغانی که در طرح ساماندهی شرکت کرده‌‌اند اظهار داشت: صدور گذرنامه برای اتباع خارجی که در طرح ساماندهی شرکت کرده‌اند به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: در استان تهران 560 هزار نفر از اتباع خارجی افغانی را که فاقد مدرک بودند را شناسایی و با هماهنگی سفارت افغانستان گذرنامه برای آن‌ها صادر شده است.

موسوی نسب با اشاره به اینکه 30 درصد از پناهنگان کشور که بالغ بر280 هزار نفر می‌شوند در استان تهران ساکن هستند، بیان داشت: 40 درصد از اتباع افغانی غیر مجاز کشور که در طرح ساماندهی شرکت کرده‌اند در استان تهران بوده‌اند.

مدیرکل اتباع و مهاجران خارجی استانداری تهران با اشاره به اینکه با اجرای طرح ساماندهی اتباع افغانی غیر مجاز جمعیت اتباع مجاز در استان تهران به 840 هزار نفر رسیده است افزود: 35 درصد از اتباع افغانی کشور در استان تهران زندگی می‌کنند.

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

100

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.