دیدار رودروی رئیس جمهور با مردم

رییس جمهور به صورت چهره به چهره با شماری از مردم دیدار و پس از آگاهی از مسائل و مشکلات آنان، دستورات لازم را جهت رسیدگی و رفع آنها صادر کرد.
پنجشنبه، 22 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
دیدار رودروی رئیس جمهور با مردم

راسخون : رییس جمهور به صورت چهره به چهره با شماری از مردم دیدار و پس از آگاهی از مسائل و مشکلات آنان، دستورات لازم را جهت رسیدگی و رفع آنها صادر کرد.

به گزارش راسخون، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد صبح امروز (پنجشنبه) در دیدار  رو در رو با مردم که در نهاد ریاست جمهوری برگزار و بیش از پنج ساعت به طول انجامید از ملاقات‌شوندگان با روی گشاده استقبال کرد و  به بررسی مسایل، مشکلات، درخواستها و پیشنهادات آنان پرداخت.
 
ملاقات کنندگان که از قشرها و طبقات گوناگون مردم بودند نیز مشکلات و طرح‌های خود را در زمینه‌های مختلف با رییس جمهور در میان گذاشتند و احمدی‌نژاد نیز پس از شنیدن درد دل‌ها و سخنان مردم و اطلاع از مسایل مطرح شده، دستورات و رهنمودهای لازم را برای پیگیری، رفع مشکلات و اجرایی شدن طرح‌ها و پیشنهادات ارائه کرد.
 
تقاضا برای حمایت از ابتکارات در جهت رساندن به تولید انبوه، حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی و ایجاد زمینه های اشتغالزایی، رفع مشکل مسکن، حمایت و پشتیبانی برای تولید آثار فرهنگی از جمله انتشار کتاب و در خواست کمک برای برطرف شدن مشکلات و مسائل تحصیلی و اقتصادی از جمله مواردی بود که برخی از افرادی که با رییس جمهور دیدار کردند به آنها اشاره داشتند.
 
همزمان با  احمدی نژاد،  ثمره هاشمی دستیار و مشاور ارشد رییس جمهور و محمد هاشم غرقی رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری نیز با جمع دیگری از مردم ملاقات کرده و مسائل آنان را در حوزه مدیریتی خود بررسی و دستور رسیدگی صادر کردند.
 
 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

100

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.