«عباس‌قلی‌خان» زیر ذره‌بین منتقدان می‌رود

«داشت عباس‌قلی‌خان پسری» مجموعه شعر طنز شامل قصه‌ای بلند و منظوم است که در قالب مثنوی سروده شده و در آن با نگاهی طنزآمیز و انتقادی، مشاغل و حرفه‌های گوناگون به چالش کشیده شده‌اند.
يکشنبه، 25 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
«عباس‌قلی‌خان» زیر ذره‌بین منتقدان می‌رود

راسخون : «داشت عباس‌قلی‌خان پسری» مجموعه شعر طنز شامل قصه‌ای بلند و منظوم است که در قالب مثنوی سروده شده و در آن با نگاهی طنزآمیز و انتقادی، مشاغل و حرفه‌های گوناگون به چالش کشیده شده‌اند.

 به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه سلسله نشست‌های دوشنبه‌های کتاب فرهنگ سرای اندیشه، مجموعه شعر طنز «داشت عباس‌قلی‌خان پسری» سروده نسیم عرب‌امیری مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.
در این برنامه با حضور اسماعیل امینی (شاعر و منتقد) و سیدعلی میرفتاح (نویسنده و روزنامه‌نگار) به نقد و بررسی مجموعه شعر طنز «داشت عباس‌قلی‌خان پسری» سروده نسیم عرب‌امیری خواهد پرداخت.
«داشت عباس‌قلی‌خان پسری» عنوان اولین مجموعه شعر نسیم عرب‌امیری است که اردیبهشت ماه امسال توسط انتشارات سپیده‌باواران منتشر شده است. بخشی از این مجموعه شعر طنز، شامل قصه‌ای بلند و منظوم است که در قالب مثنوی سروده شده و در آن با نگاهی طنزآمیز و انتقادی، مشاغل و حرفه‌های گوناگون به چالش کشیده شده‌اند.
نقد و بررسی کتاب نسیم عرب امیری روز دوشنبه 26 تیر از ساعت 18 الی 20 در سالن اجتماعات فرهنگ سرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان ، بوستان هلال احمر برگزار می‌شود  و حضور برای عموم علاقمندان آزاد است.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 88766030 و 88765509 تماس حاصل نمایند./7432

 

 

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.