50 كشور آثار خود را در جشنواره فیلم مقاومت در كرمان ارایه می كنند

مدیركل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كرمان گفت: 50 كشور جهان آثار خود را در چارچوب 'دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت' طی روزهای دوم تا هشتم مهر ماه امسال همزمان با 'هفته دفاع مقدس' در كرمان ارایه می كنند.
يکشنبه، 25 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
 50 كشور آثار خود را در جشنواره فیلم مقاومت در كرمان ارایه می كنند

راسخون : مدیركل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كرمان گفت: 50 كشور جهان آثار خود را در چارچوب 'دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت' طی روزهای دوم تا هشتم مهر ماه امسال همزمان با 'هفته دفاع مقدس' در كرمان ارایه می كنند.
 

به گزارش راسخون 'احمد سعیدی' روز یكشنبه در نشست كارگروه اجتماعی استان كرمان افزود: برگزاری این جشنواره یك رویداد مهم در كشور است كه طی سالهای گذشته به دلیل برخی مشكلات و كمبودها در استانها، فقط در كلانشهرها برگزار شده است.
وی ادامه داد: در چارچوب سیاست تمركززدایی دولتهای نهم و دهم در زمینه عدالت فرهنگی، امسال جشنواره فیلم مقاومت به میزبانی كرمان برگزار می شود.
او گفت: دفاع مقدس میراث گرانسنگی است كه باید برای مستندسازی، ثبت، ضبط و انتقال آن به نسلهای بعد نهایت تلاش را انجام دهیم.
وی اظهار داشت: كرمان با داشتن لشگر 41 ثارالله یكی از استانهای شاخص در دوران جنگ تحمیلی بود لذا می توان از فرصت برگزاری جشنواره فیلم مقاومت برای نشان دادن ایستادگی و رشادتهای مردم كرمان در جنگ، بهره گرفت.
مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی كرمان، افزود: تاكنون چندین گروه از دبیرخانه جشنواره با حضور در كرمان ضمن برگزاری نشستهای مختلف با استاندار و مسوولان مربوط از محل برگزاری جشنواره در آیینهای افتتاحیه و اختتامیه نیز بازدید و در این خصوص تصمیم گیری كرده اند.
سعیدی گفت: بیش از 550 میهمان خارج از استان كرمان در این جشنواره حضور خواهند داشت كه جمعی از آنها نیز از خارج به كرمان می آیند و هر یك از آنان می توانند نقش یك سفیر را در كشورهای خود ایفا كنند/7432

 

 

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.