الهیان:

نزدیکان رئیس‌جمهور برای انحراف افکار عمومی دیگران را متهم به فساد می‌کنند

نماینده سابق مجلس در پاسخ به سؤالی درباره ادعای یکی از نزدیکان رئیس‌جمهور مبنی بر مفاسد اقتصادی مدعیان مبارزه با مفاسد، گفت: اتهام به نمایندگان اصولگرا و پاکدست مجلس، تنها فرار به جلو محسوب می‌شود.
چهارشنبه، 28 تير 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
نزدیکان رئیس‌جمهور برای انحراف افکار عمومی دیگران را متهم به فساد می‌کنند

راسخون : نماینده سابق مجلس در پاسخ به سؤالی درباره ادعای یکی از نزدیکان رئیس‌جمهور مبنی بر مفاسد اقتصادی مدعیان مبارزه با مفاسد، گفت: اتهام به نمایندگان اصولگرا و پاکدست مجلس، تنها فرار به جلو محسوب می‌شود.

به گزارش راسخون، به نقل از خبرگزاری فارس، زهره الهیان نماینده مجلس هشتم، در پاسخ به سؤالی درباره ادعای یکی از نزدیکان رئیس‌جمهور درباره مفاسد اقتصادی افرادی که به دنبال رسیدگی قضایی به پرونده وی هستند، گفت: اتهام به نمایندگان اصولگرا و پاکدست مجلس از سوی برخی افراد، تنها فرار به جلو محسوب می‌شود.

وی افزود: برخی‌ افراد که می‌خواهند بدون هیچ سندی و با هر بهانه‌ای، افرادی که عزم جدی برای مبارزه با مفاسد دارند را متهم به فساد اقتصادی کنند در حالی که این کار سنخیتی با اخلاق سیاسی ندارد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افکار عمومی از از وضعیت افراد مطلع هستند، تاکید کرد: اگر نزدیکان رئیس‌جمهور سندی مبنی بر مفاسد برخی نمایندگان دارند بهتر است به قوه قضائیه ارائه کنند و فضاسازی رسانه‌ای تنها تلاش برای انحراف افکار عمومی از مفاسد آنها تلقی خواهد شد.

الهیان در پاسخ به این سوالی درباره تناقص در رفتار یکی از نزدیکان رئیس‌جمهور که در گذشته گفته بود هرکسی سندی مبنی تخلفاتش دارد جار نزند و آنرا به قوه قضائیه ارائه کند اما خودش خطاب به برخی‌ افراد اتهام فساد می‌زند، خاطرنشان کرد: تناقض در رفتار اینگونه افراد برای منحرف کردن اذهان است چرا که این افراد تصور می‌کنند با فضاسازی رسانه‌ای می‌توانند افکار عمومی را تحت شعاع قرار بدهند.

 

شما مي توانيد آخرين اخبارايران و جهان رادر"واحداخبارواطلاع رساني راسخون"مشاهده نماييد.

100

 

منتظراخبار، انتقاد وپیشنهاد شماهستیم:
news@rasekhoon.net

 نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.