بانک فیلم و زینک قرآن در نمایشگاه امسال رونمایی می شود

رونمایی شد

در این بانک بهترین آثار مرکز طبع و نشر قرآن گنجانده شده و ناشران می توانند به صورت رایگان این فیلم و زینک را دریافت کرده و به چاپ برسانند.
سه‌شنبه، 3 مرداد 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
رونمایی شد

به گزارش راسخون به نقل از ایرنا 'محمد بابایی'  اظهار داشت: در این بانک بهترین آثار مرکز طبع و نشر قرآن گنجانده شده و ناشران می توانند به صورت رایگان این فیلم و زینک را دریافت کرده و به چاپ برسانند.
وی ادامه داد: با بهره گیری از این روش از یک سو هزینه ناشران برای چاپ کمتر شده و از سوی دیگر دفعات تصحیح قرآن کریم نیز کاهش می یابد چرا که قرآن های ارایه شده در این بانک مطابق با سیاست های ابلاغی مرکز طبع و نشر قرآن است.
مدیر اجرایی و ارتباطات مرکز طبع و نشر قرآن همچنین از رونمایی از فونت جدید نسخ عربی که توسط کارشناسان این مرکز طراحی شده در نمایشگاه امسال خبر داد.
بابایی به دیگر فعالیت های این مرکز در غرفه دارالکتابه نمایشگاه قرآن اشاره کرد و با بیان اینکه در بخشی از این غرفه آثار کاتبان ممتاز قرآن کریم به نمایش گذاشته شده است، افزود: در این غرفه دو استاد از کاتبان قرآن کریم حضور دارند و ضمن اینکه خود مشغول کتابت هستند آموزش های لازم را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهند.
مدیر اجرایی و ارتباطات مرکز طبع و نشر قرآن ادامه داد: در بخش دیگری از غرفه دارالکتابه مصاحف نفیس و تاریخی ایران از جمله قرآن با خط نیریزی و مصاحف با فونت های رایانه ای در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
بابایی اضافه کرد: در این غرفه همچنین کارشناسان و مسوولان واحدهای پژوهشی و تحقیقاتی مرکز طبع و نشر قرآن ضمن ارایه گزارش فعالیت های خود، به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ داده و از آنان درباره پروژه های تحقیقاتی همچون تفسیر دانش آموزی و تفسیر دانشجویی نظر سنجی می کنند.
وی توضیح داد: این مرکز همچنین در نیمه اول ماه مبارک رمضان چهار نشست تخصصی شامل کاتبان قرآن، مصححان قرآن، ناشران قرآن و کاربران رایانه ای که مشغول فعالیت های قرآنی هستند، را برگزار خواهد کرد./7432

 

 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.