کشف 4 هزار قوطی سوهان ساخته شده از ورق های فلزی بازیافتی(قوطی کنسرو ماهی)

یک واحد غیرمجاز تولید انواع قوطی سوهان در قم شناسایی و پلمپ شد.
يکشنبه، 17 دی 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
کشف 4 هزار قوطی سوهان ساخته شده از ورق های فلزی بازیافتی(قوطی کنسرو ماهی)

یک واحد غیرمجاز تولید انواع قوطی سوهان در قم شناسایی و پلمپ شد.

به گزارش راسخون به نقل از وب دا، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه در بازرسی های کارشناسان این معاونت، یک واحد غیر مجاز که در شرایط غیر بهداشتی اقدام به تولید انواع قوطی سوهان می کرد شناسایی شد گفت: در این واحد با استفاده از ورق های فلزی قوطی کنسرو ماهی، انواع قوطی سوهان تولید می شد.

دکتر مجتبی احمدزاده با اشاره به کشف و توقیف حدود چهار هزار عدد انواع قوطی سوهان ساخته شده از ورق های بازیافتی از این واحد افزود: این واحد غیر مجاز پلمپ و پرونده ای در این خصوص تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد.

وی با بیان اینکه بازرسان و کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و اداره امور دارو و مواد اعتیاد آور آماده راهنمایی شهروندان در خصوص سوالات مربوط پیرامون هریک از این حوزه ها هستند اظهار داشت: شهروندان می توانند هرگونه سوال، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت در زمینه دارویی را در هر ساعتی از شبانه روز با شماره 6706443 در میان بگذارند و مشاوره های لازم را از کارشناسان مربوطه اخذ نمایند.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: کارشناسان اداره نظارت برمواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی قم با شماره 6706444 آماده دریافت هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت و همچنین پاسخگویی به سوالات شهروندان درخصوص مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی به صورت شبانه روزی هستند.

دکتر احمدزاده خاطرنشان کرد: شماره پیغامگیر 6162644  نیز به صورت شبانه روزی جهت طرح شکایات،انتقادات و پیشنهادات عموم همشهریان پیش بینی شده است.
/2759/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.