وضعیت کنونی سینما غیر قابل پیش بینی است

رضا کیانیانˈ بازیگرفیلم سینمایی آژانس شیشه ای، مهمترین ملاک ارزشگذاری یک فیلم را اکران عمومی و مواجه مخاطبان با آن اثر دانست و گفت: با فراز و فرودهای پیش آمده برای هنر هفتم طی چند ماه اخیر، اعتقادم بر این است که در حال حاضر وضعیت کنونی سینما غیر قابل پیش بینی است.
جمعه، 22 دی 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
وضعیت کنونی سینما غیر قابل پیش بینی است

رضا کیانیانˈ بازیگرفیلم سینمایی آژانس شیشه ای، مهمترین ملاک ارزشگذاری یک فیلم را اکران عمومی و مواجه مخاطبان با آن اثر دانست و گفت: با فراز و فرودهای پیش آمده برای هنر هفتم طی چند ماه اخیر، اعتقادم بر این است که در حال حاضر وضعیت کنونی سینما غیر قابل پیش بینی است.

به گزارش راسخون به نقل از ایرنا، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر با فیلم سینمایی ˈهیچ کجا، هیچکسˈ به کارگردانی ˈابراهیم شیبانیˈ حضور دارد، درباره همکاری اش در این فیلم به سوره سینما گفت: پیش از این با آقای شیبانی در فیلم سینمایی ˈگزارش یک جشنˈ ابراهیم حاتمی کیا همکاری داشتم و در ادامه با خواندن فیلمنامه جدید این کارگردان، این همکاری شکل گرفت.

بازیگر فیلم ˈخانه ای روی آبˈ درباره پیش بینی واکنش مخاطبین جشنواره از این فیلم ،همچنین گفت: قاعدتا واکنش ها را نمی توان پیش بینی کرد و درباره کیفیت احتمالی این فیلم تا زمان اینکه روی پرده برود نمی توان قضاوت کرد.

کیانیان درباره اینکه آیا شخصیتی ( کاراکتری) که دراین فیلم بازی کرده را شایسته دریافت سیمرغ بازیگری می داند، گفت: واقعا نمی دانم چه بگویم. هیچ چیزی دراین سینما قابل پیش بینی نیست.

** صداگذار ˈتاج محلˈ با چهار فیلم در جشنواره فجر

ˈبهمن اردلان ˈ صدابردار و صداگذار باسابقه سینمای ایران با چهار فیلم در جشنواره فجر حضور دارد.

وی درباره آثار حاضر خود در جشنواره فیلم فجر گفت: امسال صداگذاری فیلم های سینمایی ˈخاکستر و برفˈ به کارگردانی ˈروح الله سهرابیˈ، ˈروز روشنˈ به کارگردانی ˈسیدحسین شهابیˈ و ˈدلتنگی های عاشقانهˈ به کارگردانی ˈرضا اعظمیان ˈ را برعهده داشته ام، که هر سه در جشنواره فیلم فجر حضور دارند.

اردلان افزود: فیلم سینمایی ˈبرلین منفی هفتˈ به کارگردانی ˈرامتین لوافی پورˈ هم یکی دیگر از فیلم های من در جشنواره سی و یکم است که صدابرداری آن را انجام دادم.

وی که امسال بیشتر با فیلمسازان جوان همکاری کرده است، افزود: امسال کارگردان های جوان و فیلم اولی حضوری موثر در سینمای ایران دارند، تجربه ها و ایده هایی تازه که می تواند به غنای این سینما کمک کند.

اردلان در فیلم های سینمایی ˈلرزاننده چربیˈ به کارگردانی ˈمحمد شیروانی ˈ و ˈاین یک رویا نیستˈ به کارگردانی ˈمحمود غفاری ˈ هم همکاری کرده که به سی و یکمین جشنواره فیلم فجر راه نیافتند.

** فیلم ˈپنج عصرˈ تابستان 92 کلید می خورد

ˈابراهیم فروزش ˈ از تولید فیلم سینمایی ˈپنج عصرˈ در تابستان سال آینده خبر داد.

این کارگردان درباره تازه ترین تجربه خود در عرصه سینما گفت: به دلیل بازنویسی هایی که روی فیلمنامه سینمایی ˈپنج عصرˈ انجام شد، فصل فیلمبرداری را سال جاری از دست دادم و برای تولید این فیلم باید منتظر تابستان سال آینده باشم.

وی با بیان اینکه این بازنویسی ها به دلیل ممیزی نبود ، بلکه بیشتر به خاطر حساسیت خودم و در برخی جهات بنیاد سینمایی فارابی بود، تصریح کرد که موضوع این فیلم به گونه ای نیست که دچار مشکل ممیزی شود.

فروزش فیلم های سینمایی ˈزمانی برای دوست داشتنˈ، ˈکلیدˈ و ˈشیر تو شیرˈ را کارگردانی کرده است.

/7432/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.