با همکاری آستان مقدس قم برگزار شد؛ زیارت نیابتی خدام برای دو میلیون و 800 هزار ایرانی

با همکاری آستان مقدس قم و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران-مرکز قم(شبکه نور)، طی دریافت دو میلیون و هشتصد هزار پیام کوتاه مردم، از سراسر کشور، زیارت نیابتی خدام کریمه اهل‌بیت(علیهم‌السلام) برای این افراد برگزار شد.
يکشنبه، 24 دی 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
با همکاری آستان مقدس قم برگزار شد؛ زیارت نیابتی خدام برای دو میلیون و 800 هزار ایرانی

با همکاری آستان مقدس قم و صدا و سیمای جمهوری  اسلامی ایران-مرکز قم(شبکه نور)، طی دریافت دو میلیون و هشتصد هزار پیام کوتاه مردم، از سراسر کشور، زیارت نیابتی خدام کریمه اهل‌بیت(علیهم‌السلام) برای این افراد برگزار شد.

به گزارش راسخون به نقل از روابط  عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(علیهاالسلام)؛ در سالروز شهادت حضرت ثامن‌الحجج(علیه‌السلام)، در راستای ترویج فرهنگ زیارت و فراهم آوردن عرصه‌ای برای عرض ادب و ارادت شیفتگان مکتب اهل‌بیت(علیهم‌السلام)؛ طرح پیامکی زیارت،‌ به صورت زیرنویس از شبکه‌های سه سیما،‌ شما و شبکه استانی قم(نور) پخش شد که با استقبال گسترده مردم در سراسر کشور قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در مدت یک ساعت پخش ویژه برنامه شهادت امام رضا(علیه‌السلام) از شبکه شما، دو میلیون و هشتصد هزار نفر با ارسال پیام کوتاه، در این برنامه زیارتی شرکت کردند که در این راستا، خادمین آستان قدس رضوی و آستان مقدس قم، در حین برنامه خطبه‌خوانی، نایب‌الزیارة این افراد شدند.

خاطرنشان می‌شود در مراسم خطبه خوانی خدام حرم حضرت کریمه اهل‌بیت(علیها‌السلام)، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس قم و مسئولان صدا و سیمای استانی قم حضور داشتند.
/2759/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.