وب‌سایت «گنجینه سخن» رونمایی می‌شود

وب‌سایت «گنجینه سخن» شامل مجموعه تصویری درس‌گفتارهای ادبی، فرهنگی، عرفانی و فلسفی میثاق امیرفجر، نویسنده و پژوهشگر رونمایی می‌شود.
سه‌شنبه، 26 دی 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
وب‌سایت «گنجینه سخن» رونمایی می‌شود

وب‌سایت «گنجینه سخن» شامل مجموعه‌ی تصویری درس‌گفتارهای ادبی، فرهنگی، عرفانی و فلسفی میثاق امیرفجر، نویسنده و پژوهشگر رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا،‌ در این مراسم که روز چهارشنبه ۲۷ دی ماه ساعت ۱۰ در بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان برگزار می‌شود، جمعی از اهالی و علاقمندان فرهنگ و ادب حضور می‌یابند.

قصه آفرینش، عطار و قصه شیرین عاقلانی که به ظاهر دیوانه و مجنون می‌نمودند، قصه شگفت انگیز یوسف، عظمت قرآن، معجزه آفرینش جهان در مدار عظمت و نظم، فهم آفرینش، قصه توحید حیرت‌انگیز‌ترین مسئله هستی، نیروی ادبیات و اعجاز بلاغت سخن، از جمله عناوین این درس‌گفتارهای تصویری است که به طور رایگان در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

میثاق امیر فجر ایشان از نویسندگان برجسته حوزه ادبیات دینی و عرفانی، متولد ۱۳۲۸ در محله پاچنار تهران و دارای مدرک کار‌شناسی زبان و ادبیات انگلیسی و کار‌شناسی ارشد فلسفه است. از جمله آثار مکتوب وی می‌توان به مجموعه بیست جلدی پیامبراعظم (ص) و داستان‌های نغمه در زنجیر، ورقا، دو قدم تا قاف، دره جذامیان، فیلسوف‌ها و هر روزه سقراط اشاره کرد.

/7432/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.