3 بقعه متبرکه ارسنجان میزبان طرح آرامش بهاری

ستاد طرح آرامش بهاری شهرستان ارسنجان راه اندازی شد.
شنبه، 7 بهمن 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
3 بقعه متبرکه ارسنجان میزبان طرح آرامش بهاری

ستاد طرح آرامش بهاری شهرستان ارسنجان راه اندازی شد.

به گزارش راسخون به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، مرتضی اسکندری سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه ارسنجان گفت: با هماهنگی به عمل آمده با هیئت امناء، خدام و فعالان فرهنگی بقاع متبرکه ارسنجان ستاد طرح نوروزی آرامش بهاری جهت ارائه خدمات به زوار و مسافران در ایام نوروز تشکیل شد.

وی افزود: این طرح که در راستای منویات مقام معظم رهبری و تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی صورت می پذیرد در آستان مقدس سه امام زاده سلطان سید علی(علیه السلام)، عبدا... بن موسی الکاظم (علیه السلام) و حرم مطهر امام زادگان علی و محمد بن جعفر صادق(علیه السلام) اجرا می شود.

اسکندری با اشاره به قرارگیری حرم مطهر امام زاده سلطان سید علی(علیه السلام) در مسیر اصلی جاده ارسنجان به شیراز گفت: تمهیدات و امکانات لازم جهت رفاه زائران در این بقعه شریف فراهم شده است به گونه ای که در ایام نوروز 92، ایستگاه های صلواتی چای و آب جوش به منظور پذیرایی از مسافران در این مکان مقدس راه اندازی خواهد شد.

سرپرست اداره اوقاف ارسنجان تصریح کرد: طرح آرامش بهاری برای سومین سال پیاپی در جوار ضریح مطهر امام زادگان این شهرستان اجرا می شود.
/2759/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.