رونمایی از جدول زمانبندی مسابقات قرآن کریم خراسان رضوی درسال 92

از جدول زمانبندی مسابقات قرآن کریم سال 92 امروز در هفته وحدت با حضور استاندار و مسئولین کمیته های قرآنی رونمایی می شود.
شنبه، 7 بهمن 1391
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
رونمایی از جدول زمانبندی مسابقات قرآن کریم خراسان رضوی درسال 92

از جدول زمانبندی مسابقات قرآن کریم سال  92 امروز در هفته وحدت با حضور استاندار و مسئولین کمیته های قرآنی رونمایی می شود.

به گزارش راسخون به نقل از روابط عمومی اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، سید محمد فتحی، مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بیان کرد: جدول زمان بندی مسابقات قرآن کریم در سال 92 با حضور ریاست عالی ستاد مسابقات قرآن کریم استان و مسئولین کمیته های قرآنی امروز عصر در محل استانداری رونمایی می شود.

وی گفت: امسال مسابقات قرآن با رویکرد «سبک زندگی با عطر قرآن کریم» در استان برگزار خواهد شد و امیدواریم با این شعار، قرآن را بیشتر در زندگی مانوس کنیم.

سخنگوی اداره اوقاف و امور خیریه در خصوص کمیته های قرآنی گفت: همانند سال های گذشته مسابقات استان زیر نظر کمیته ها برگزار می شود و امسال 15 کمیته پیشنهاد شده است که تائید آن در این جلسه خواهد بود.

وی ابراز داشت: در جلسه رونمایی از جدول زمانبندی احکام مسئولیت مسئولین کمیته های ستاد استان و روسای ستادهای شهرستان که قبلا مشخص شده اند به آنان تحویل داده خواهد شد.

فتحی از دیگر برنامه های این جلسه را اعلام اولویت ها و تدابیر مسابقات سال 92 توسط فروزان مهر استاندار خراسان رضوی دانست .
/2759/
 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.