زمانی: جباری لجبازی کرد

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: فتح‌الله‌زاده خیلی در رابطه با جباری کوتاه آمد کرد ولی این بازیکن لجبازی کرد و می‌توانست با عذرخواهی بار دیگر در استقلال بازی کند.
جمعه، 12 مهر 1392
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
زمانی: جباری لجبازی کرد

 عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: فتح‌الله‌زاده خیلی در رابطه با جباری کوتاه آمد کرد ولی این بازیکن لجبازی کرد و می‌توانست با عذرخواهی بار دیگر در استقلال بازی کند.

 

به گزارش راسخون به نقل ازورزش 3 ، حسن زمانی درباره تساوی 2 بر 2 استقلال مقابل اف‌سی‌سئول کره جنوبی و عدم راهیابی این تیم به فینال آسیا اظهار داشت: همه بازیکنان زحمت خود را کشیدند و باید به تک تک آنها و کادر فنی خسته‌نباشید گفت.

 وی افزود: اف‌سی‌سئول تیم خیلی خوبی بود و در تهران بهتر از کره مقابل استقلال بازی کرد. استقلال نیز بدشانس بود چون 5، 4 موقعیت بالای 85درصد داشتیم که تبدیل به گل نشد. با این حال استقلال در این فصل درگیر 3 جام خواهد بود و خودش را آماده می‌کند تا بار دیگر رقابت در این 3 جام را از سر بگیرد.

زمانی در خصوص اظهارات برخی از بازیکنان استقلال مبنی بر مشکلات مالی این تیم عنوان کرد: مسائل مالی به هیچ وجه تاثیرگذار نیست چون بازیکن استقلال بیش از هر چیزی تعصب تیمی‌اش را نشان می‌هد. مسائل مالی با زحماتی که مدیریت باشگاه می‌کشد به زودی حل می‌شود.

وی در مورد اینکه بازیکنان معتقدند استقلال به لحاظ مالی قابل مقایسه با تیمی چون اف‌سی‌سئول کره جنوبی نیست، گفت: این مسئله را قبول دارم چون چند بازیکن کره‌ای معادل 10 بازیکن ما بودند. سرمایه‌گذاری‌هایی که تیم‌های کره‌ای برای بازیکنان خود می‌کنند قابل توجه است. ما هم باید بتوانیم در ایران برای دو تیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس و حتی سایر تیم‌های لیگ برتری این کار را انجام دهیم. با آمدن وزیر ورزش و رای اعتماد به او در مجلس تحول عظیمی در آینده و در بخش فوتبال شاهد خواهیم بود.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود اگر مشکلات ابتدای فصل بین فتح‌الله‌زاده و مجتبی جباری صورت نمی‌گرفت، حضور این بازیکن می‌توانست به استقلال کمک کند، عنوان کرد: فتح‌الله با وجود برخوردی که جباری با او داشت، اجازه نداد این مسائل به بیرون درز پیدا کند. توجیه فتح‌الله‌زاده این بود که جباری جوان است و احساسی تصمیم می‌گیرد و ممکن است اصلاح شود.

زمانی ادامه داد: جباری موفقیت‌هایش را مدیون باشگاه استقلال است و قطعا در آینده برای بازگشت به استقلال پا پیش می‌گذارد. او حتی اگر در خارج از کشور بازی کند دلش با استقلال است و کسی که دلش با تیم دیگری باشد نمی‌تواند در تیم خود موفق باشد.

وی تاکید کرد: در زمینه اختلاف جباری و فتح‌الله‌زاده حق را به مدیرعامل استقلال می‌دهم. فتح‌الله‌زاده خیلی در رابطه با جباری کوتاه آمد تا این مسائل پیش نیاید ولی جباری لجبازی کرد و می‌توانست با عذرخواهی بار دیگر در استقلال بازی کند.

عضو هیئت مدیره استقلال با بیان اینکه از کادر فنی استقلال حمایت می‌کند، گفت: به احتمال زیاد هفته آینده اعضای هیئت مدیره استقلال جلسه‌ای تشکیل خواهند داد تا در رابطه با نتایج این تیم در آسیا و قدردانی از بازیکنان و کادر فنی تصمیم‌گیری شود.
 

/117/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.