حجت‌الاسلام علوی:

ایجاد فضای امن در دانشگاه‌ها راهبرد وزارت اطلاعات است

وزیر اطلاعات گفت: راهبرد وزارت اطلاعات، فراهم کردن امنیت برای فضای دانشگاهی است.
سه‌شنبه، 23 مهر 1392
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
ایجاد فضای امن در دانشگاه‌ها راهبرد وزارت اطلاعات است
وزیر اطلاعات گفت: راهبرد وزارت اطلاعات، فراهم کردن امنیت برای فضای دانشگاهی است.
 
به گزارش راسخون به نقل از فارس، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات در حاشیه مراسم معارفه بشیری مدیرکل اطلاعات استان البرز، با بیان اینکه راهبرد وزارت اطلاعات، فراهم کردن امنیت برای فضای دانشگاهی است، اظهار داشت: این امنیت باید به گونه ای باشد که دانشجویان و استادان بتوانند در یک فضای آکنده از امنیت و آرامش خاطر به حرکت علمی خود بپردازند و نقد سازنده نسبت به همه مسائل دانشگاهی، مسائل جامعه و مدیریت کشور داشته باشند.
 
وی افزود: دولت از نقد سازنده استقبال می کند، کشور دارای آزادی سیاسی است و همه افراد با حفظ همه حرمتها می توانند نظر خود را مطرح کنند.
 
علوی گفت: وزارت اطلاعات به نوبه خود در جهت حاکمیت امنیت بر سراسر کشور ازجمله فضای دانشگاهی خواهد کوشید که ان شاء الله در یک فضای امن ذهنیت ها و استعدادها شکوفا شود و اندیشگران ما بتوانند به نوپردازی بپردازند و شاهد پویایی و متحرک و بالندگی علمی باشیم و تبادل علمی و فرهنگی بین کشور ما و  کشورهای مختلف دنیا و مراکز علمی ما با شتاب و دقت بیشتر صورت بگیرد.
 
وزیر اطلاعات تصریح کرد: پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب موجب  توفیق در همه عرصه های کشور و نظام مقدس اسلامی می شود.
 
وی با اشاره به جایگاه ویژه استان البرز افزود: خدمتگزاری در استان البرز به دلیل  همجواری با پایتخت و وجود قومیت های مختلف از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مسئولان باید از تمام توانایی و ظرفیت های موجود برای رشد و شکوفایی این استان استفاده کنند.
/111/


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.